Wpis z mikrobloga

@SuperN0vak: a co to seksłorking oznacza od razu, że ktoś jest winny?xD Obstawiam, żeś gimbus, który w czasach pierwszych fejmów srał w pampersy i nie śledził tych wydarzeń w tamtym czasie. A teraz ma postawę, że "wykopki obrazają mi idola więc kłamią, pomawiają", w głowce ci się nie mieszczą pewne fakty po prostu, taka prawda( ͡° ͜ʖ ͡°)
@unknownledger: NIe chodzi mi głąbie o sexworking tylko o to, że pomawiacie matkę polaka o bycie prostytutką. Obstawiam, żeś gimbus, który w czasach pierwszych fejmów uczył się czytania ze zrozumieniem i wyciągania wniosków ale coś mu nie wyszło.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AMBIWALENTNYPSIUR: samo nagranie z głosem mówi tyle co nic. Gdyby to chociaz jeszcze było normalne nagranie z obrazem... I o dziwo żaden większy youtuber czy freak fighter tego nie porusza? Nawet wrogowie Polaka? Brniecie w tę całą beatris dlatego, że po prostu nie lubicie polaka
@SuperN0vak: widzę, że delikatnie zabolało, tak to zwykle z prawdą bywa( ͡° ͜ʖ ͡°) czy ty w ogóle robaczku widzisz co piszesz? O oczernianiu niewinnej kobiety. A co jest złego w seksłorkingu? Piszesz tak jakbyś uznawał to za jakieś przestępstwo, grzech, czy jakby to miałbyć jakiś wstyd. Widzisz to głupcze?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@unknownledger: Ty jesteś naprawdę bardzo ułomny i masz problemy z rozumowaniem. Ja piszę o przypisywaniu tożsamości jednej kobiecie drugiej. Skoro ty nie miałbyś problemu z tym, że ktoś nazywa twoją matkę prostytutką to nie mam nic więcej do powiedzenia.
@SuperN0vak Ale to przecież ty nadal nie rozumiesz tego co do ciebie piszę, albo już zaczynasz pomalutku rozumieć(kora przedczołowa zaczyna ci się rozgrzewać) tylko z pewnych powodów nie chcesz się przyznać do pisania głupot( ͡° ͜ʖ ͡°) No wyobraź sobie, że nie ma nic złego w seksłorkingu - praca jak każda inna, tymbardziej w dzisiejszych czasach, w których jest to promowane i wrecz jest to powód do dumy(