Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: od nauczycielki do apartamentu z kelnerem i to żadnym kosztem? Toż to musiało być ego top po takim numerze
  • Odpowiedz
Fajnie tak - apartament służbowy z kelnerem na koszt podatnika, nieuku.


@StaryWedrowiec: są polityczki, aktywiszcza, gwara regionalna a się takim dziadostwem czepiasz jak tu wały na miliony złotych idą cymbale "wykształcony"
  • Odpowiedz
są polityczki, aktywiszcza, gwara regionalna a się takim dziadostwem czepiasz jak tu wały na miliony złotych idą cymbale "wykształcony"


@Kaczypawlak: Co ma jedno do drugiego? Nie potrafisz sklecić poprawnego zdania, a jak ktoś ci zwróci uwagę, to wycierasz se dupę "wałami na miliony" i wyzywasz od cymbałów - bardzo dobre podejście. XD

Nie chciało się uczyć w podstawówce, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz goń się,
StaryWedrowiec - >są polityczki, aktywiszcza, gwara regionalna a się takim dziadostwe...

źródło: masz

Pobierz
  • Odpowiedz
Nie chciało się uczyć w podstawówce, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@StaryWedrowiec: a to jest twój poziom "Polaku", spoko. Wiesz największymi purystami i grammarnazi są realnie kretynie po polonistyce co nic nie ogarniają w życiu, nawet film był o tym. Powiem ci bez ogródek, że w szkole mieli ważniejsze rzeczy jak widać na głowie, gdy tam chodziłem niż szyk zdania - czyli co autor miał na myśli
  • Odpowiedz
Wiesz największymi purystami i grammarnazi są realnie kretynie po polonistyce co nic nie ogarniają w życiu, nawet film był o tym.


@Kaczypawlak: No tylko co ja mam wspólnego z filologią polską, jak moja wiedza na temat języka polskiego opiera się o poziom szkoły podstawowej, a moje wykształcenie jest typowo techniczne? XD

Mam bekę z osób, które każdego, kto posiada wiedzę z podstawówki uznają za kogoś po filologii polskiej.
  • Odpowiedz
No tylko co ja mam wspólnego z filologią polską, jak moja wiedza na temat języka polskiego opiera się o poziom szkoły podstawowej, a moje wykształcenie jest typowo techniczne? XD


@StaryWedrowiec: ja maturę zdawałem i nikt sobie tym gitary nie zawracał co ty podajesz, na UW to samo

Mam bekę z osób, które każdego, kto posiada wiedzę z podstawówki uznają za kogoś po filologii polskiej.


@StaryWedrowiec: u mnie w podstawówce były
  • Odpowiedz