Wpis z mikrobloga

  • 116
@Regierungsrat_Walter_Frank: Popieram, przy 16 drużynach awans na ME to był sukces sam w sobie, a potem każdy mecz był na poziomie. Ale FIFA z 48 zespołami na MŚ i UEFA zależy, żeby nikomu nie było smutno i niedługo będą grali wszyscy.
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: to oglądaj sobie do usranej śmierci jakieś Anglia włochy jak w lidze mistrzów Barcelonę z Manchesterem. Mi się już rzygać chce od pojedynków tych samych baranów z top5 lig
  • Odpowiedz
@a-kow: jadą wszyscy albo nie jadą. Szwecja nie jedzie, zaraz wyjdzie że my nie pojedziemy, Chorwacja, Włochy itd niby miejsca z darmo ale nawet profesjonalne kadry mają problemy z niby półamatorami
  • Odpowiedz
@Regierungsrat_Walter_Frank: problem polskiej piłki nie leży w tym, że turnieje są rozszerzane. Mi akurat rozszerzanie się podoba, a po fazie grupowej jest wóz albo przewóz i odsiewa się realnych słabiaków od naprawdę fajnych czarnych koni jak Maroko. Niech sobie Polacy jeżdżą na mistrzostwa, one już tam zweryfikują kto się tam zaplątał przez przypadek.
  • Odpowiedz
Mi się już rzygać chce od pojedynków tych samych baranów z top5 lig


@kaczeridi: właśnie dlatego MŚ i ME są co cztery lata, nie co rok jak np w hokeju. Coś ci się uroiło.
  • Odpowiedz
@kaczeridi: to oglądaj sobie mecze Laponia - Dolne Mazowsze czy kto tam będzie grać gdy Euro będzie miało 256 drużyn, ale normalni ludzie takie mecze mają w piździe
  • Odpowiedz