Wpis z mikrobloga

Cześć Mircy.
Kupiłem kierownicę thrustmaster.Fajna.
Kupiłem Asseto Corsa i grałem na Racingroom.
Jestem widać leszczem (pewnie kwestia wprawy).
Od czego zacząć i jak, żeby nie być wiecznie ostatni?
Jak pracować nad skillem?
Na klawiaturze lepiej mi szło w raceroom niż na kierownicy.
Potrzebuję jakiegoś "noob racing chanell", żeby pościgać się z takimi leszczami jak ja w imię zdobywania doświadczenia. Bycie wiecznie ostatnim nie napawa mnie optymizmem.
Jest opcjadla lesczy, czy kierownicę mam przez okno wyrzucić?
Smutny jestem, bo na grach klawiaturowych szło mi całkiem nieźle, a nawet bardzo dobrze i nie piszę tu o jakichś arcade jak nfs, czy forza.
Zacząłem karierę w AC i nadal jestem wiecznie na końcu z botami.
#assettocorsa #symulatory #gry
  • 9
@shymon80: Po wielu latach i przejechanych setkach kilometrów nadal jestem co najwyżej średni. Trzeba trenować bez końca, poznać tory, poznać zasady jazdy, poznać tajniki racecraftu, poznać tajniki setupu auta
wycz - @shymon80: Po wielu latach i przejechanych setkach kilometrów nadal jestem co ...

źródło: ac

Pobierz
@shymon80 odpalić wyścig z AI i jechać za nimi a potem stopniowo zwiększać poziom trudności, włączyć linię jazdy, oglądać onboardy innych lepszych od siebie.A poza tym to trening trening i jeszcze raz trening. Jak zaczynałem w simracingu to pierwsze pół roku to było zamykanie stawki, zaczynałem w LFS. Po czasie sam nawet nie wiem kiedy, bo przyszło to naturalnie zacząłem jeździć coraz lepiej i nawet kilka lig udało się wygrać lub zajmować
  • 0
@wycz: @wycz @dj_sasek @kacper1302 Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Zdaję sobie sprawę, że to wymaga pracy. Wkurza mnie tylko, że AI muszę ciągle gonić, a Ci jadą w szyku cały czas. Wyprzedzę jednego, albo dwóch, to hamuję przed kolejnym, a tamci mnie bokiem wyprzedzają.
Myślę, że powinna być gdzieś jakaś "noob liga" bez troli, żeby uczyć się zachowania na torze i samej jazdy.
Takie moje żale.
Dzięki.
Pozdro.
  • 0
@wycz: @wycz @dj_sasek @kacper1302
Wkurza mnie w wielu dziedzinach, że nie można być casualem, tylko ćwiczysz, uczysz się #!$%@?, cały wolny czas poświęcasz. Jak tak nie robisz, to Cię nie ma.
W WoW dawałem radę casual i szło całkiem całkiem. Nie czułem się wykluczony z powodu spędzania w grze 2h dziennie...
  • 0
WYŁĄCZYĆ linie jazdy, ona wcale nie jest optymalna, wyłącz wszystkie wpomagania, one Cie zwalniają głównie, TR zostaw na defaultowym poziomie... Nalepiej to wpisz sobie w YT <GRA> <NAZWA TORU> TRACK GUIDE i masz milion filmików. np. https://www.youtube.com/watch?v=DzEtvKfuBbQ


@kacper1302: Tak właśnie uczyłem się w RaceRoom na klawie i myślałem, że z kierownicą będzie łatwiej:/
Nie jest.