Wpis z mikrobloga

Nareszcie się zmobilizowałem żeby obejrzeć finalny odcinek #doompatrol i nie dziwię się że tak wolno się do tego zbierałem. Ciężko się z tym serialem pożegnać, zwłaszcza mając świadomość jak wygląda jego aktualna "konkurencja". Od czasu jednosezonowego "Watchmen" nie widziałem w telewizyjnej tematyce "superbohaterskiej" nic na równie wysokim poziomie.
Będzie mi brakowało tej świeżości i nieprzewidywalności, absurdu i groteski. A najbardziej tego co pod tymi wszystkimi kolorowymi warstwami się znajdowało: ponurych refleksji na temat świata i ludzi, słabych i zagubionych jednostek których ego i traumy prowadzą je od jednej katastrofy do drugiej, narażając wszystko i wszystkich wokół.
Farewell, Doom Patrol.

#seriale #serial #dc
purrminator - Nareszcie się zmobilizowałem żeby obejrzeć finalny odcinek #doompatrol ...

źródło: doom_patrol

Pobierz
  • 6
@Returned: The Boys uważam za majstersztyk, jako wieloletni (od ok. 2004) fan Karla Urbana ogarniam na bieżąco.
Animek niestety już nie oglądam a Gen V uważam za nieudolne żerowanie na sukcesie The Boys (mam alergię na spin-offy wszelkiej maści). Ot, maruda ze mnie i tyle.
@purrminator: no nie powiem, Gen V to jest taki trochę skok na kasę, ale jak na spinoff nie jest też jakoś tragiczny. Później się rozkręca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do wspomnianych przez Ciebie, to mi się np. serialowi Watchmen nie podobali. Losowa murzynka


Z Rorschacha zrobili Hitlera pośmiertnie itd., no zbyt lewacki mi się ten serial wydawal, a sam jestem ponoc zbyt lewacki dla wykopkow xd