Wpis z mikrobloga

To jest dobre. 22 letnia nauczycielka baletu w USA jest wstrząśnięte tym jak bardzo zdegenerowane są obecnie małe dzieci i ich matki. Lata dekonstrukcji całego społeczeństwa i kultury - no kto mógł przewidzieć, że finalnie doprowadzi to do wulgarnych, twerkujacych 5 latek słuchających Pound Town ¯_(ツ)_/¯

#clownworld #usa #bekazlewactwa #rodzicielstwo #bekazpodludzi #dzieci
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROMYOU - To jest dobre. 22 letnia nauczycielka baletu w USA jest...
  • 15
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU niesluchajajace dzieci to żaden nowy wynalazek. To jedno z zadań trenera żeby zbudować autorytet żeby sprawnie prowadzić zajęcia.
Prędzej może być problem z tym że małe dzieci w ogóle nie stykają się z zależnością. W domu rodzice robią co chcą, często dzieci wychowują tak samo że nie trzeba się nikogo słuchać tylko jest partnerstwo. To skąd dziecko można znać model hierarchiczny
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU mieszkam w USA. Mam dzieci w takim wieku i też co ciekawe jedna z córek chodzi ma balet. Zauważyłem że najgorszymi dziećmi, zwierzętami wręcz są dzieci czarne. Nie chcę tu wrzucać rasistowskich wkrętak ale jak ktoś #!$%@? naukę w klasie innym dzieciom to jest to np jedyny czarny w klasie. Za każdym #!$%@? razem. Ich rodzice to muszą to robić specjalnie. Nie można bowiem być (chyba) aż takim #!$%@? patusem żeby