Wpis z mikrobloga

Panowie Panie, tego się trzymajmy. Moje podium jest takie: 1. Aneta 2. Anita 3. Agnieszka od szkoły językowej miała to coś Wyróżnienie: 4-5. Agnieszka z banku i Laura;)
  • Odpowiedz
@Martinos30: Z Panów to może w sumie Łukasz od Oliwii mi się z wyglądu podobał. Na drugim miejscu to chyba Adrian, z twarzy - oczu itd. mi mu bardzo dobrze patrzy jakoś i jest dla mnie całkiem urzekający, i coś takiego ma co nie znika (albo bardzo wolno) z upływem lat.

A z dziewczyn to mi się podoba Magda i Patopyśka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Martinos30 Łukasz (tylko ten tribal ble), ciepły Marcin florysta, Adam, Robert, Karol i Krzysiek. Grzesix tez był niebrzydki tylko stylowe miał okropna.
Z dziewczyn Oliwia i Natalia top.
  • Odpowiedz
@Martinos30: mi się chyba najbardziej podobał Adam, potem Łukasz, poza tym Grzesix byłby spoko gdyby mu ogarnąć inną stylówę, ładne rysy twarzy miał też Marcin florysta.
Z dziewczyn najładniejsza Oliwia, jeszcze ta niska dziewczyna która prawie nic nie mówiła co była z tym dużo wyższym ratownikiem, spoko też Pyśka i Natalia ale obie w trochę odchudzonej wersji
  • Odpowiedz
@Martinos30: Najładniejsze moim zdaniem to Martyna- ta od jednorożca i Oliwia. Ponadto seksowna była ta fryzjerka milf Większość kobiet z programu śpw to kobiety mniej lub bardziej przeciętne. To nic dziwnego. Piękne kobiety nie muszą szukać męża w tv.
  • Odpowiedz