Wpis z mikrobloga

Unia Europejska nie jest stronnicza i nie stosuje podwójnych standardów. Jak ktoś tego nie widzi, to znaczy, że jest upośledzony.


@Nanuno: nie po to wychowali cale pokolenie na podwojnych standardach i rozdali dyplomy za 5 lat trenowania ze to co widzisz sie nie liczy jesli partia mowia inaczej zeby ktos im sie teraz sprzeciwial
Europarlamentarzystom z PiSu odebrali immunitet za danie like'a pod jakimś wpisem


@Nanuno: Nie. Odebrano ich immunitet bo taki wniosek wpłynął ze strony Polski, bo Sąd na bazie zawiadomienia jakiegoś gościa (który swoją drogą jest ścigany za jakieś przestępstwa) złożył zawiadomienie o "mowie nienawiści" czy coś takiego. Gdyby mu nie zabrali to byłby znowu kwik, jak to zła Unia Europejska się miesza i nawet już swoich nie można postawić przed sądem
@Nanuno: Chwila chwila, czy ja dobrze rozumiem, że Twoim zdaniem jeśli ktoś w Polsce jest podejrzewany o popełnienie przestępstwa i chce się wytoczyć przeciwko niemu postępowanie to Unia Europejska (a dokładniej PE) ma wiedzieć lepiej, że należy kogoś takiego chronić immunitetem? Jeszcze raz napiszę, to Polska wystosowała wniosek o pozbawienie immunitetu celem przedstawienia zarzutów. Rozumiesz?

Powiedz mi dlaczego PE miałby się sprzeciwić? Bo co?
@Mattovsky Ale kolego, bo Ty chyba nie widzisz pewnej nieprawidłowosci i stosowania podwójnych standardów. Przeciwko odebrania immunitetu poslom PiS wystąpił niejaki Rafał Gaweł, założyciel skrajnie lewackiej i szkodliwej organizacji OMZRiK. Człowiek ten był skazany prawomocnym wyrokiem między innymi za malwersacje finansowe. I teraz PE bez zastanowienia przyklaskuje takiemu osobnikowi i odbiera niewygodnym dla siebie posłom immunitet, a z drugiej strony daje immunitet Karpinskiemu, który siedzi w areszcie i ciąża na nim poważne
@Nanuno: Musimy rozmawiać o jednym wątku jednocześnie lub rozdzielać to na punkty bo zacznie się robić syf.


Ale kolego, bo Ty chyba nie widzisz pewnej nieprawidłowosci i stosowania podwójnych standardów. Przeciwko odebrania immunitetu posłom PiS wystąpił niejaki Rafał Gaweł, założyciel skrajnie lewackiej i szkodliwej organizacji OMZRiK.


Nie. Posiłkując się np. tym artykułem: https://www.pap.pl/aktualnosci/jaki-o-odebraniu-immunitetu-byloby-nawet-zabawne-gdyby-nie-bylo-przerazajace-nowa lub innym dowolnym dostrzeżesz, że zgłoszenia Gawła były ubijane (dwukrotnie) i zgłoszeni w sprawie anulowania immunitety poszło od
@Mattovsky: Myślę, że to będzie już mój ostatni komentarz w tej sprawie, bo niestety masz mocno skręconą głowę w lewo i nie dostrzegasz tego, że UE i PE stosują podwójne standardy i starają się wyeliminować nieprzychylnych im posłów z PiS-u, którzy nie chcą oddać suwerenności Polski Unii Europejskiej.

Nie. Posiłkując się np. tym artykułem: https://www.pap.pl/aktualnosci/jaki-o-odebraniu-immunitetu-byloby-nawet-zabawne-gdyby-nie-bylo-przerazajace-nowa lub innym dowolnym dostrzeżesz, że zgłoszenia Gawła były ubijane (dwukrotnie) i zgłoszeni w sprawie anulowania immunitety
https://www.pap.pl/aktualnosci/jaki-o-odebraniu-immunitetu-byloby-nawet-zabawne-gdyby-nie-bylo-przerazajace-nowa


@Nanuno: Uwielbiam weryfikować czy gadam ze zwykłym użytkownikiem czy kimś, kto dostaje 60 groszy za wpis. Gdybyś był normalnym użytkownikiem portalu a nie opłacanym to przeczytałbyś cały artykuł który Ci podlinkowałem i wiedziałbyś "przez kogo". Musicie poprawić metodykę działania, bo łatwo dajecie się zapędzić w kozi róg xD
@Mattovsky Typie, zamiast napisać o kim mówisz, to wrzucasz jakiś artykuł z dupy, w którym ja mam się doszukiwać twoich wymysłów.
Jeszcze ten żenujący zarzut 60 groszy za wpis. Typowy lewacki dzban. Won na czarno.
@Nanuno: Albo się jakoś szanujemy i czytamy co piszemy łącznie ze źródłami albo nie gadamy. Wiem, że wasze pisowskie sposoby rozmowy są takie jak prezentujesz powyżej ale te standardy się właśnie skończyły ;) Tak dorzucając do tematu, to wiesz, że potężna prokuratura pod przywódctwem Ziobry trzymała w areszcie gościa blisko 8 miesięcy i nie byli w stanie przez ten czas postawić go przed sądem? xD