Wpis z mikrobloga

Przykład PiSowskiego wiejskiego głupka

Udaje, że zna się na sprawach związanych z CPK, a o ILS musi się dowiadywać z Chata GPT, bo nie potrafi sam poszukać informacji w Google

Lizanie odbytu zarządowi CPK, który ma duże doświadczenie - w posiadaniu malutkiej jednoosobowej firmy na deser

Polecam cały wątek, gdzie możemy zauważyć jak działa wspieranie PRLowskiej kobyły jaką jest CKP przez kolesi powiązanych z PiSem: https://wykop.pl/link/7273385/cpk-dlaczego-nie-mozna-porzucic-tego-projektu/komentarz/120303469/codziennie-pojawiaja-sie-dziesiatki-znalezisk-o-tym-jak-wspaniale-jest-cpk-zero-konkretow-zero-liczb-jak-juz-pojawia-sie-jakas-liczba-to-jest-ona-tota

CC: @KrystianLa

#ckp #bekazpisu #bekazprawakow #lotnictwo
wyqop - Przykład PiSowskiego wiejskiego głupka

Udaje, że zna się na sprawach związan...

źródło: Screenshot 2023-11-16 at 22.12.13

Pobierz
  • 8
@KrystianLa: A gdzie widzisz, że twierdzę, że jesteś z PiSu.

Uważam, że jesteś pisowskim głupkiem.
Być może jakimś pociotkiem prezesa zarządu, który ma wielką jednoosobową działalność.

Jak jest Panie Krystianie Laskowski.

Jesteś pociotkiem czy wyłącznie wioskowym głupkiem, który musi mieć zdanie na każdy temat, mimo że nic na dany temat nie wiem?
Przykład PiSowskiego wiejskiego głupka


@wyqop: tu

BTW mam korzenie chłopskie, ale od urodzenia mieszkam w mieście, więc masz powiedzmy 33% celności

To kim jestem nie powinno mieć znaczenia, bo przecież chodzi o CPK a nie o mnie.

I o Modlin ;)
@wyqop: fajnie że ktoś też to zauważa że CPK to jest gnój potrzebny tylko PiS-owi z powodów wizerunkowych i ekonomicznych. 8 lat mieli kraj w dupie i teraz nagle CPK to jest szansa Polski.

Nie chcą nawet nowego rządu szybciej aby mógł pracować bo jest im to nie na rękę, kraj mieli i mają w dupie.