Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): @mirko_anonim: jechanie ostrzej bez uprzedzenia może się skończyć jedną reakcją - np. ucieczką ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak już, to delikatnie wprowadzaj w temat, np. zacznij od zabaw w stylu delikatne związywanie rąk, zakrywanie oczu, takie vanilla bdsm. I jak to siądzie, to masz otwarty temat do rozmowy i planowania kolejnych sesji. Tylko też delikatnie, a nie czerwona dupa i sikanie z bólu,
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): przy pierwszym seksie było lekkie podduszanie, obezwładnianie rąk, delikatny ff, obijanie penisem po twarzy i piersiach, palcówka w kierunku fistingu (ale dałem sobie siana na 4 palcach), trochę plucia i lekkie wyzwiska. Ale głównie seks. Tak jak napisałem, była uległa, banan na twarzy po każdym orgazmie, wyszła mega zadowolona i pół godziny później zaczęła planować następne spotkanie... na seks. W sumie ok, ale sponiewierałbym ją chętnie. Pytanie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): No to jasne że gadać. Myślałem, że ona zupełnie zielona, ale po takim wstępie już luźno możecie sobie coś wspólnie układać. Rozpoczynasz rozmowę "Widziałem, że ostatnio podobało ci się to i to, może miałabyś ochotę pójść trochę dalej?". Możesz potraktować tę rozmowę jako element gry wstępnej, z jednej strony ustalicie co lubicie i chcecie, a z drugiej strony fajny dirty talk.

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Jest zielona. Większości tego repertuaru nie znała, albo nie trenowała zbyt często, to widać. Oczywiście wiem, że wypadałoby zapytać, "weź z nią pogadaj", zasady, prawo, "jej limity" i inne... ale tym razem mam to gdzieś bo widzę, że jest jej to w smak. Za 3h kolejna randka.

  • Odpowiedz