Wpis z mikrobloga

  • 35
@ciekawostki-i-nie-tylko-tv pytanie, czy Hołownia miał jakiś wybór? Czy mógł odmówić uznania mandatu europosła? Podejrzewam, że PE bardzo szybko uchyli mu ten immunitet.

Karpiński kandydował w 2019 r. w wyborach do Parlamentu Europejskiego z listy Koalicji Europejskiej. Nie zdobył jednak mandatu europosła. Posłem PE z tej listy został Krzysztof Hetman, który właśnie zdobył mandat do polskiego Sejmu i zamierza go objąć. Do PE za Hetmana trafić powinna Joanna Mucha, lecz ona także została
  • Odpowiedz
@RunAway268: Dzekuje. Na psychike nie narzekam. Nie mam tez kompleksow. Ale zanim cos powiem to sie zastanowie. Polecam. Lepiej sie 3razy zastanowic niz raz zrobic z siebe kretyna. Rowniez polecam takie podejscie bo poki co to zmieniles wytyczne.
  • Odpowiedz
PE bardzo szybko uchyli mu ten immunitet.


@byferdo: nie uchyli. 5 mln lapowki to jest drobnostka no chyba ze polajkowal jakis post niepoprawny europejsko to inna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale wiesz czemu się stosuje areszt?


@Ignas1415: No ja wiem ALe Ty tak nie do konca. Areszt jest TYMCZASOWY. Wiezienie jest permanentne.

Jak przez 9 miesiecy pisdziecy nie potrafili udowodnic winy to ile ma koles w areszcie siedziec? 10 lat? 20 lat? 50 lat?

Wez Ty sie zastanow zanim cos napiszesz. Zatagowales bekazdebili - lubisz sie z siebie smiac?
  • Odpowiedz