Wpis z mikrobloga

#danielmagical
Za doprowadzenie człowieka do samobójstwa takim tyraniem, ile jest lat?
Bo warunki na magika idealne,tak jak i główka Jacusia.
W końcu trygiel mu siądzie. Debile nie wiedzą co czynią.
Jaja jajami,ale takie najazdy na gościa w takiej sytuacji życiowej,to już jazda na krawędzi.
LenoV12 - #danielmagical 
Za doprowadzenie człowieka do samobójstwa takim tyraniem, i...

źródło: IMG_20231116_154433

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@LenoV12: poza tym jaca myśle, że ma jakąś dwubiegunówke/depresje/schizofrenie alkoholową i mając na względzie że próbował się już kiedyś zabić łatwo będzie im przedstawić zarzuty
  • Odpowiedz
  • 8
@RyhuPejaKFC:
Garbacz na trzeźwo pod kołdrą leżał, wyszedł jak tylko skończyli. Co innego na pełnej bani,gdy swata całkowicie nie ogarnia.
Ale takie najazdy,jeden przez drugiego to już lipa.
Garbacz nawet na wkur...ie szastnie się,balkon otworzy i poleci.
Tak jak było to z tym winem! Próbował, próbował,pomyślał,a i tak jebn..oł
  • Odpowiedz
@LenoV12: bardzo bym chciał, zeby te zjeby zostaly pociągniete do odpowiedzialności za tyranie go tak samo jak taka menelica. Niestety zdaje sobię też sprawe że moge sobie tylko chciec.
  • Odpowiedz
@hntr95: za meli to chociaz się to trzymało , odkąd te kidosy jeb ane przejęły raszei to oprócz wywrotek rokina I Jacy które były zawsze to nie ma nic pozytywnego .
  • Odpowiedz
  • 4
@Zagmadfany2:
W kilku się uruchomili na DC i najazd na psyche Jacy,samymi konkretnymi tekstami.
Jeden za córkę Jacy robił i wywody wyrzucał,jakby to ona mu wszystko wypominała xd
I widzą,że Jaca ma dwa trzy kroki do balkonu,a robią wszystko żeby mu ten łeb siadł do reszty.
O kości Maria,to można być spokojnym,bo go to nic nie połamie! Ale na takie bezpośrednie tańcowanie po Jacy berecie,to bym się odważył. No chyba,że by
  • Odpowiedz
@LenoV12: Wiesz ci z DC mówią że to na wykopie są #!$%@? ja mam odmienne zdanie na ten temat ale czy tak naprawdę szkoda ci jest Jacy ? bo mi osobiście nie tańczył jak mu u2 zagrało a u siebie w drawsku miał jakąś metę jeździł tam no ale oczywiście pani gosia miłość życia wygrała
  • Odpowiedz
@LenoV12: Nie wiem o co chodzi, bo akurat nie oglądałam, ale szczerze mówiąc to jestem pełna podziwu, że Jaca magika jeszcze nie popełnił, mając takie możliwości jak balkon na dziesiątym piętrze. Ten człowiek jest totalnie zajechany, został potraktowany gorzej niż śmieć, generalnie stracił wszystko. Menel nie menel - trochę gościa po ludzku szkoda odrobinkę.
  • Odpowiedz
  • 1
@Zagmadfany2:
Szkoda nie szkoda,sam mam bekę z tego co tam odwalają. Ale odwalają to sami z siebie,z czego można beke mieć.
Tak jak napisałem,jaja jajami...
Ale już takie bezpośrednie tyranie na łeb,to już trzeba się liczyć,że może mu ta psycha klęknąć.
Co innego wpisy tutaj,czy na czacie,bo tego nie widzi.
  • Odpowiedz