Wpis z mikrobloga

#polityka #memy
Zamknąć już du ę frajerzy, bo mam wam coś ważnego do przekazania!
Na prośbę użytkowników tego chorego portalu WYKOP, ustalam że od tej pory nasze posiedzenia będą w formie patostrimów. Będziemy zbierać donejty, by podreperować budżet państwa, a przede wszystkim - dla beki. Ogłaszam więc że z kolejnym posiedzeniem sejmu, robimy tu kur a igrzyska. Będzie jak w gladiatorze. Będziemy pić wódę i grać w domino. Kiedy osiągniemy pierwszy cel jakim 10 tysięcy zł, karaka z tuskiem będą się napie da ać w formule Ememej. Kolejny cel to 20 tysięcy zł. W ten czas nasmarujemy Terleckiego majonezem, i będziemy nim grać w kręgle. Kręgli wyłonimy w drodze losowania. 30 patyków, i Braun z Witkową napie da ać się mieczami. 40 patyków, i Bosak z Ziobrą jako że siedzą koło siebie, będą strzelać z łuku, w jakiegoś geja, którego też wybierzemy drogą losowania. 50 patyków - to kamień milowy. Zaprosimy wtedy Konowicza, i ogłosimy go prezydentem polski. Przypominam że przez cały czas walimy wódę, więc proszę przynieść zakąski. 60 patyków to wjazd wałęsy na mównicę. Rozbiera się, a my smarujemy go bitą śmietaną. 70 patyków, i przyklejamy do niego kaczora, jeśli oczywiście będzie w stanie po walce z Tuskiem. W przeciwnym wypadku, do Wałęsy przykleimy Czarnka, ale do góry nogami. Kolejne kroki to zmiana nazwy kraju na Bolzga, ustanowienie naszego kraju monarchią i koronacja Korwina na króla polski. Jeśli uzbieramy 100 patoli, to żeby każda opcja polityczna była zadowolona, wypowiemy wojnę Ukrainie, Niemcom i Stanom Zjednoczonym, i uj. Jakieś pytania? Jeśli nie, to pakować mi du y w troki tempe uje, i widzimy się we wtorek
ELO!
(Transkrypcja na potrzeby osób słyszących lecz niepełnosprawnych wykopowo)
maciek-adamek - #polityka #memy
Zamknąć już du ę frajerzy, bo mam wam coś ważnego do ...

źródło: obraz_2023-11-15_200622805

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz