Wpis z mikrobloga

Moje 3 grosze na koniec sezonu.
To był jeden z nudniejszych sezonów, niby coś się działo ale z odcinka na odcinek człowiek czekał aż będzie się działo coś mega dużego aż tu nagle koniec sezonu. Albo to ja się starzeje…

Cukrzyk tak pożartował ze potem o mało nie zemdlał z emocji. xD Para nudna ale im to pasuje wiec dla nich na plus. Magda wydaje się mieć bardzo niskie poczucie własnej wartości, jest jeszcze młoda, nie zdziwię się jak z czasem spojrzy na siebie w innym świetle i dostrzeże ze zasługuje na lepsze, ale życzę im jak najlepiej.

Kornelia i Mareczek po dwóch miesiacach już maja plany na dzieci i wielka miłość. Pozazdrościć tempa, trzymam kciuki za wyprowadzkę do trojmiasta chociaż przeczuwam, ze wtedy to Marek będzie dzwonił do Mamy równie często. Wbrew pozorom ich relacja nie jest jednostronna ale działa w obie strony i Mareczkowi ciężko będzie wyprowadzić się od mamusi.

Creme de la Creme Aptekarz i Rzęsiara. Na tą pare mam dwie hipotezy:
- Rzęsiara mówiła na decyzji, że Aptekarz boi się zbliżyć bo boi się ze się zakocha cos tam cos tam, wiec mozeeee mogło być tak, że ona naciskała na jakieś zbliżenie, właśnie po to żeby się w niej zakochał. Brzmi poje&@n13 ale skoro przez dwa miesiące typ ledwo dukał słowa, za każdym razem próbował powiedzieć ze nie ze on tego nie widzi a mimo to ona na ostatecznej decyzji mówi ze nie chce rozwodu bo widzi potencjał to czego ona się spodziewała i jak jej zdaniem wyglądają związki. Nie wyobrażam sobie tez sytuacji ze on zaprasza ja do Szczecina i ona przyjezdza jak on ledwo na nią patrzył spod spuszczonej głowy.

- Druga opcja jest taka, że rzeczywiście było między nimi teges szmeges, po czym on się odciął. A potem zaprosił ja na niezobowiązujący weekend majowy i powiedział ze sorry tylko sie bzykamy ale nic więcej z tego nie będzie. Wtedy rzeczywiście mogła sie poczuć oszukana bo liczyła na coś więcej. W tej opcji oboje są siebie warci i grubo poryci. Bo typ ją zwodził i spuścił na drzewo.

Tak czy inaczej szczegółów pewnie sie nie dowiemy wiec nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć do zobaczenia w kolejnym sezonie. Oby emocji było wiecej. A! I żeby mieli lepszych ekspertów (chociaż tutaj 2/3 na tak wiec pewnie je zostawia).

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 4
@yohana30: Magda jest leniwa i najlepiej czuje się leżąc pod kocykiem. Dobrano ich idealnie. Pierwsze wrażenie było super, szkoda mi było, że taka piękna, uśmiechnięta i elokwentnie wypowiadająca się dziewczyna wyszła za takiego otyłego Krzysia. Czar prysł gdy w każdym odcinku leżała na kanapie.

Co do Kornelii i Marka to on jest z Bydgoszczy, a ona z Poznania. Z Trójmiasta to chyba Rzęsiara jest. Z Bydgoszczy do Poznania jest półtorej godziny
@Alutta: Kornelia i Marek mówili, ze planują się przeprowadzić do Trojmiasta ale Mareczek stwierdził ze tak nagle to by była ucieczka od matki a ucieczka to tez nie rozwiązanie

To fakt, Jamnikara była napalona, ale przez to ze tak jej się podobał Aptekarz, nie zwróciła uwagi, ze ona mu się w ogóle nie podobała.
@Alutta wydaje mi się, że w przypadku Marka i Kornelii, mieszkanie każde u siebie, skazałoby te relacje na porażkę. Mama Marka, nie dałaby mu minuty na wolną wolę, tak organizowałabym mu czas, że ich relacja rozłożyłaby się siłami natury. może Marek dojdzie do bardziej stanowczych wniosków, wyjazd z Bydgoszczy, jest dla niego jedyną szansą, choc Trójmiasto też nie brzmi źle - tam oboje rozpoczęli by z czystą kartą.
Co do rzęsiary i
@Alutta: nie ogarniam tego przypisywania Magdzie lenistwa na podstawie montażu xD po pierwsze pokazywano w krótkich scenkach na początku odcinków, że mieli z Krzyśkiem różne aktywności poza domem, po drugie gdyby mnie wisiała na ogonie ekipa telewizyjna, to nie chciałabym robić cyrku na zewnątrz i specjalnie przetrzymywała ich możliwie najdłużej na chacie (Magda wspominała, że czuje się jak aktorka + na ostatnim posiedzeniu z psycholoszkami wytykano jej, że nie chciała współpracować