Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy ktoś może mi wyłumaczyć jak to możliwe że samotne matki tak szybko znajdują sobie jakiegoś fagasa?

TL;DR mam na FB/instagramie stare znajome ze szkoły, laski z którymi kiedyś pisałem. Jestem w tym wieku, że już sporo samotnych matek i zawsze jakaś sobie znajduje długoterminowo nowego gościa i tylko widzę relacje ze wspólnych wyjazdów, kolacji, świąt, sylwestra. Nawet jak pisałem z jakimiś i okazywało się że mają dzieci to mówiły że nie narzekają na powodzenie i jeszcze mi łaske robiły że odpisują xD

#przegryw #tinder #badoo #matki #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 19
@mirko_anonim Prawo popytu i podaży. Popyt na kobietę przewyższa jej podaż. Do tego polscy faceci to kukoldy (są wyjątki potwierdzające regułę, np. ja), sami siebie nie szanują i z desperacji wchodzą w bardzo niekorzystne dla siebie związki. Skoro samotna matka ma dużo kandydatów na potencjalnego partnera, to sobie w nich przebiera. Dopóki nie jest chamska dla kulturalnego petenta (czytaj zainteresowanego faceta), to nie można mieć pretensji, że korzysta z dostępnych opcji.
@mirko_anonim: Sam sobie odpowiedziałeś, samotne kobiety z dziećmi nawet po mitycznej 30 jak wielu tutaj pisze nie narzekają na powodzenie, więc mogą stawiać warunki i trudno im się dziwić, bo kto by tak nie robił mając wybór.

Sam widzę jak wśród moich znajomych małżeństwa porozpadały się, a i moje obecnie nie jest w najlepszym stanie. Statystyki nie kłamią jest tego obecnie plaga.

Z przypadków które znam, tylko jeden facet znalazł sobie
@GarlanTheCat rozumiem, tylko też się zastanawiam o co chodzi. Nie jestem chadem 10/10. W sumie nawet nie wiem jak to się ocenia w tej skali. No i tak patrząc po sobie dziwię się, że są osoby które mają takie kłopoty.
@o0kizzle0o: Ja wychodzę z prostej logiki i raczej się sprawdza

1. Chad musi wiedzieć, żę jest chadem, kobiety dają to do zrozumienia, będą szukać interakcji z takim facetem. Mój kolega z powyższego przykładu, wysoki, przystojny, wygadany i zawsze było wokół niego dużo kobiet. Rozstał się z żona, kupił psa, po kilku pierwszych spacerach już poznał dziewczynę, juz wiedział jak ma na imie, gdzie pracuję, gdzie mieszka i był ugadany na wspólny