Wpis z mikrobloga

#famemma

Ostatnio przeglądając Facebooka i inne portale, dość często był poruszany temat loterii Buddy. Tak se czytałem komentarze, to poczułem zażenowanie jak to ludzie nazywają Budde Jezusem, filantropem, dobrym człowiekiem czy drugim Elonem Muskiem. Ludzie którzy go popierają są chyba upośledzeni umysłowo. Uważam, że Budda jest mega zakłamanym gościem który robi ze swoich widzów debili i widzi w nich chodzące PLN'y.

Przykład 1: Budda opowiadał, jak to zarobił pierwszy gruby hajs na swojej wypożyczalni aut zaczynają od kupionej Subarki, wypożyczalnie otworzył w wieku 18 lat. Każdy normalnie myślący człowiek który ma podstawy matmy ogarnie, że w 3 lata nie jest możliwe zarobienie tyle hajsu (Aby kupić se dwa lambar, RS6, M4 etc) zaczynając od jednego auta. Aby zarobić miliony, potrzeba dużej floty, a na dużą flotę potrzeba pełno kasy lub czasu.

Przykład 2: Organizacja konkursu na zrobioną przez niego i MGP Garage RS4. Prawda jest taka, że owe auto zostało zakupione jako gotowiec w Belgii, i wrzucone na loterie w Polsce. MGP z Buddą wysrali pełno filmów jak to opowiadali o przygotowaniach auta, lakierowaniu etc. Niestety żadnych przebitek nawet nie było z prac. Już nie będę opisywać tego, jak to Budda kręcił prywatne dramy innym youtuberom po też organizowali loterie.

Prawda jest taka, że Budda znalazł sobie sugar daddy który dał hajs i auta. Sam Sugar daddy aka Mariusz kręcił wały na vacie (I pewnie nie tylko na vacie). Budda sobie żył beztroskim życie i kręci biznesy na boku. Jak zaczął wychodzić na swoje, zachował się jak honorowy kumpel, kopnął Mariusza w dupę.

Akcja z domem dziecka, tankowaniem aut, itp jest robione typowo pod loterie. Człowiek który chce pomóc, to pomaga w ciszy a nie robi w okół siebie medialny szum i mówi "Patrzcie! To ja moglem! To ja!". Niestety ludzie tego nie rozumieją, i nazywają go filantropem czy drugim Elon'em Muskiem. No nie.. Elon Musk pomimo odklejenia rewolazjonuje w pewnym sensie świat (Paypal, SpaceX, Starlink, Tesle, etc). Budda jedynie rozdaje hajs aby na tym zarobić jeszcze bardziej organizując loterie.

To co robi Budda, to jest czysty biznes. Kupuje on sobie tymi akcjami ludzi, którzy następnie kupują jego losy i sami promują loterie. Innaczej mówiąc, Budda wyhodował sobie owieczki które goli z kasy regularnie, a te jeszcze mu dziękują.

Sam Budda pewnie ma o wiele więcej za uszami, tym bardziej że większość jego firm jest na jego dziewczynę, a nie jego samego. Typ się zabezpieczył, ale.. przed czym? Są bardziej sensowe / lepszcze sposoby na zabezpieczenie się niż przepisywanie wszystkiego na swoją dziewczynę. Sam budda się kiedyś wygadał, że robił kiedyś wałki z ubezpieczeniem, ale chwilę po tym jak się zorientował, to się zamknął.

Trochę mi to przypomina dawne czasy kiedy to popateam z isamu na czele wyhodowali sobie armie kidsow.

Z jednej strony mega propsy i szacunek Buddzie za to, jak goli kase z frajerów, z drugiej patrząc na jego "frajerskie" akcje i zachowania, należy mu się wiadomo co wiadomo gdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdaję sobie sprawę, że pominąłem pełno kwestii, ale nie chciało już mi się szukać co tam jeszcze było.

Więcej informacji znajdziecie we wpisie @10kobla
https://wykop.pl/wpis/73533365/polskiyoutube-budda-buddatv-youtube-famemma-boxdel
  • 6
@wypok_wypok: Cukrowym tatusiem chyba nie byl, ale finansowal Budde, nagrywanie filmow i auta. Lamborghini SVJ wlasnie nalezalo do tego typa i z tego co mi wiadomo, ale tutaj pewnosci 100% nie mam to Aventador Liberty Walk tez jest na niego, a nie na Budde