Wpis z mikrobloga

W lantre jest odnowiony iPad Air 4gen za 2k PLN. Zastanawiam się czy zmieniać mojego iPad 8 gen którego pewnie sprzedałbym za 900zł. Myślicie że Air będzie mieć dłuższe wsparcie pomimo że te dwa iPady są z tego samego roku? Sam nie wiem czy iść w zamianę skoro mój iPad jest jeszcze w dobrej kondycji.

#apple #ipad
  • 6
  • 0
@vnzb92: Kupiłem. Więcej pamięci (32 na 64), laminowany ekran, głośniki stereo, gwarancja na nowy sprzęt, nowszy procesor, po sprzedaży iPada 8gen powinno wyjść około 1200zł dopłaty także chyba warto ale z drugiej strony to już konsumpcjonizm bo iPad 8 gen ma duży zapas mocy obliczeniowej przy skrolowaniu wykopu czy przy Netflix/ YouTube i po latach bateria trzyma nadal bardzo dobrze
@Turkotka: Ja wciąż mam iPad Air (gen1) z 2013 roku w użytku. Trochę muli, ale do puszczania bajek na youtube wciąż wystarcza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz sobie kupiłem Air 5gen
  • 0
@vnzb92: No ja miałem Air 1 który faktycznie zaczął mulić, potem Air 2 który na końcu już też leciutko przycinał ale już na iPad gen 8 wszystko na najnowszym iOS śmiga gładko. Widziałem parę wątków na forach że na procesorze M1 Air nie trzyma tyle na baterii.
  • 1
@Ka4az: Ja kupiłem spigen smart fold. Nie potrzebuje klawiatury, kiedyś kupiłem sobie taką małą logitecha na Bluetooth do iPada i rzadko używałem. Z szkłem się długo zastanawiałem i zdecydowałem się nie zakładać ze względu że straciłbym efekt antyodblaskowy a na nim mi zależy bo w pracy czasami słońce wali mi przez okno. Rysików nie używam ale szukałabym czegoś z ładowaniem indukcyjnym bezpośrednio z tableta.