Wpis z mikrobloga

Jeśli wierzyć relacji Wirtualnej Polski, a jest to źródło uznawane przez fajnopolaków za wiarygodne,


@AndrzejBabinicz: W kwestii meritum, bo widzę, że są problemy z czytaniem ze zrozumieniem: z zacytowanego fragmentu wynika, że wierzysz nie "relacji WP", a zacytowanej przez WP opinii jednego z uczestników protestu.
czym innym jest podstawianie mikrofonu, a czym innym spisywanie tego i publikowanie w formie artykułu, nie dodając swoich zastrzeżeń do publikowanych treści, tak jak w tym przypadku


@AndrzejBabinicz: W szkołach to już nie uczą co to jest relacja (sprawozdanie) i jak działa cytat? Tu masz przykład jak wiarygodne dla fajnopolaków źródło jakim jest TVN24 potwierdza, że posłowie opozycji są fujarami.
Pobierz JPRW - > czym innym jest podstawianie mikrofonu, a czym innym spisywanie tego i publi...
źródło: lxwwkry
@JPRW To jest inna sytuacja, bo obrady były ogólnodostępne i każdy mógł to zobaczyć. Inna sprawa, że Ziobro mógł mieć rację, bo mogli go kiedyś postawić przed trybunałem, ale nagle jeden poseł zaspał, drugi dostał biegunki, trzeci pomylił datę głosowania i zabrakło głosów.

Poza tym ja nigdzie nie napisałem, że WP potwierdza tę wersję, tak jak to sugerujesz. Napisałem, że WP uznaje ją za wiarygodną.

A co innego napisać artykuł z obrad