Wpis z mikrobloga

Jak bardzo kolesia z #uwaganaukowybelkot nie lubię od lat, tak obejrzałam Rocka komentującego jego dramatyczne mlaskanie o nękaniu. I jestem z tego bardzo zadowolona XD wyobraźcie sobie, drodzy panowie, że te bluzgi o zębach i bliznach na twarzy dostaje w tak masowej skali dopiero naprawdę brzydki gościu. A laska, która po prostu nie jest ładna, ale przebarwienia ukrywa makijażem, znamiona po trądziku usuwa mega drogimi zabiegami i przez lata nosiła okropny aparat na zęby, i tak będzie przez swoje otoczenie obgadywana, a randomy w necie będę ją oceniać w jakiejś skali, żeby broń Boże nie poczuła się ze sobą okej. Jako kobieta masz być atrakcyjna albo won. Idę nagrać o tym dramatyczny filmik. Może Mają Staśko skomentuje. Albo Anna Maria Żukowska.

#naukowybelkot #youtube #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 19
  • Odpowiedz
  • 3
@BayzedMan: Już teraz wręcz przeciwnie - ostatnio masowo przybywa reklam kosmetyków męskich, głównie do zarostu i ukrywania siwizny, ale zawsze to jakaś nisza, żeby się na facetach też wzbogacić. Zabiegi medycyny estetycznej (przede wszystkim trójpolówka na zakolach) to już powoli norma. Dbanie o siebie a intensywna pielęgnacja to też inne tematy. Myśliwiec jest naprawdę brzydkim facetem i komentarze, które on odczytywał jako bolesne i hejt, to jest to, co 20 lat
  • Odpowiedz
@Boczka: A mi sie wydaje, ze przyczyna nie jest to ze jest brzydki tylko to ze bije w bemben szurow, a oni probuja wszystkiego by go dojechac psychicznie i trafili z wygladem.
Ale to fakt dbam o siebie od roku ponad (a w zasadzie jak napisalas intensywnie pielęgnuje) i widzę ile to pracy, a najgorsze że kosmetyków miliard i nie wiadomo który kupić nawet by nie zaszkodził czy coś xD
  • Odpowiedz
  • 0
@BayzedMan: Ja uważam, że ten antyszczepionkowy wątek to tylko przykrywka. Myśliwiec jest strasznym narcyzem i pamiętam, jak się wkurzał, że nie wygrywał nagrody na najlepszy film na YT i że zawsze ze wszystkiego był najlepszy, w szkole, na studiach, a tu nie doceniają jego wiedzy. W wywiadzie dla Karola Paciorka albo kogoś innego wieeele lat temu coś wspominał, że ludzie mu dokuczają, że ma kratery na twarzy. Typek się po prostu
  • Odpowiedz
@Boczka: totalnie jest tak jak piszesz. Przypomina mi to o tym, kiedy zadebiutował na YT teamx2 i wszyscy chwalili Leksia, bardzo mało było komentarzy o jego otyłości i ginęły one w zalewie komplementów. Meanwhile jak laska ma tylko 5 kg nadwagi, to potrafi tak zostać zjechana w necie z tego powodu. Teraz już bardziej się ludzie poznali na nim i widzę, że też go hejtują za bycie grubasem, ale nadal to
  • Odpowiedz
Typek się po prostu nie umie zdystansować.


@Boczka: z tym się zgadzam, osobiście już bardzo wiele widziałem w internecie i myślę, że podszedłbym z większym dystansem, ale rozumiem też, że różni ludzie mają różną wrażliwość.

Inna sprawa, że kwestia komentarzy odnośnie wyglądu to akurat mała część całego hejtu. Ja miałem go za takiego trochę autystycznego, perfekcjonistycznego naukowca. Po tym filmie zobaczyłem jego bardziej ludzką stronę.

Rocka komentującego jego dramatyczne mlaskanie o
  • Odpowiedz
@Boczka: kopanie leżącego, napawanie się tym, że inni mu dowalają i obrażają chyba w pełni wyczerpuje znamiona "toksycznego przegrywa".
Nie przypominam sobie, żeby chłopaki bardziej cisnęli za wygląd dziewczyny niż innych chłopaków, raczej było na podobnym poziomie. To jest kwestia innej wrażliwości, że dziewczyny to bardziej dotyka. Tak samo, jak inna wrażliwość Dawida powoduje, że jego bolą takie komentarze.

I tak, jeśli ktoś przyznaje, że bardzo bolą go takie komentarze, przeżywa
  • Odpowiedz
  • 0
@NieBendePrasowac: Masz chyba duży problem ze sobą, jeżeli widzisz w moim wpisie “cieszenie się”. Uważam, że dokuczanie komukolwiek z powodu wyglądu jest złe, ale poruszyłam tu inny temat - chłopaki dostają takie komentarze o wiele rzadziej.
  • Odpowiedz
tak obejrzałam Rocka komentującego jego dramatyczne mlaskanie o nękaniu. I jestem z tego bardzo zadowolona XD


@Boczka: bierzesz odpowiedzialność za swoje słowa, nawet jeśli pisząc je miałaś co innego na myśli.
  • Odpowiedz
  • 0
@NieBendePrasowac: Bo napisałam mlaskanie to się cieszę, że ludzie go obrażają? Dobrze się czujesz? Myśliwiec nie przygotował się do tego filmu. Kiedyś oglądałam jego jeden o książce do religii albo do nauki przedmałżeńskiej i tam też nie było konkretów tylko takie dramatyczne załamywanie rąk. I to dla mnie jest mlaskaniem.
  • Odpowiedz
@Boczka: czekaj, bo mam wrażenie że udajesz:

dramatyczne mlaskanie o nękaniu. I jestem z tego bardzo zadowolona XD


Obejrzałem kawałek tego filmiku Rocka i generalnie miałem podobne zdanie jak on, że Dawid nie ma wypracowanego sposobu na radzenie sobie z hejtem
  • Odpowiedz
bluzgi o zębach i bliznach na twarzy dostaje w tak masowej skali dopiero naprawdę brzydki gościu


@Boczka

Przecież Dawid to typowy normik 5/10.
W takim razie co mają o sobie powiedzieć naprawdę brzydcy faceci? Od razy sobie strzelić w łeb?
  • Odpowiedz