Wpis z mikrobloga

W następnym tygodniu odbieram mieszkanie. Umówiłem fachowca na odbiór mieszkania i dostałem wycenę za jego prace. Podpowiedzcie Mirki czy to dużo mało.

Miasto Wrocław, mieszkanie 67m2, koszt 450zl. Dodatkowo płatne usługi które mogą zwiększyć ta kwotę to:
- sprawdzenie powierzchni mieszkania 100zl
- sprawdzenie mieszkania kamera termowizyjna 200zl.

Ja rozumiem że warto mieszkanie sprawdzić ale jakbym chciał to zrobić dobrze to będzie mnie to kosztować 750zl za 2.5h pracy. Mam wrażenie jakby wszystko związane z budowlanka cenilo się jakby robili jakieś loty w kosmos ale może to ja jestem w błędzie.
#mieszkaniedeweloperskie
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@Ilawa: dla mnie dużo. Nie odpowiada w żaden sposób za odbiór. Więc jak wyjdzie coś w trakcie to co najwyżej mogę mu wystawić negatywna opinie. Do mnie również nie przemawia fakt że jak wydaje mln złoty na mieszkanie to nagle mam przepłacać za usługi które nie są tego warte. Oczywiście być może jestem w błędzie ale dziwi mnie ta kwota tym bardziej jak w zakresie usług itp muszą wypisywać takie #!$%@?
  • Odpowiedz
@dilven: dwa lata temu płaciłem 500 zł za odbiór i gość mi znalazł takie pierdoły ale w sumie na kilka k :) na jakiejś jednej ściance wyszło że nie trzyma kątów a ta ścianka mi nie pasowała od początkuw tym miejscu i chciałem ją rozebrać to deweloper zrobił to za darmo byle jej nie musieć poprawiać także to też trochę kasy zaoszczędziło. Ja polecam wziąć i nie marudzić za miesiąc już
  • Odpowiedz