Wpis z mikrobloga

  • 1
@TooFast brak praktyki z rozcięciami, złamaniami itd? Podejmuje decyzje czy ktoś może dalej walczyć, a jest kilka gal w roku + nie na każdej coś się dzieje, więc mega ruch z nią na tym stanowisku

Beverly, wiemy, że to Ty xD
  • Odpowiedz
  • 2
@GibolXD standard np.w ZUSie na komisjach lekarskich i ja nie mówię, że nie może/to nielegalne itd.
Chodzi tylko o to, że tak duża organizacja, musi wcisnąć kogoś z rodziny na tak istotne stanowisko, a czy na pewno zasadnie?

Wolałbyś, żeby Twoje rozcięcie na buźce oceniał aktywny w zawodzie chirurg szyjący takie rzeczy codziennie czy ginekolog ocenił #!$%@?ę pod okiem?
  • Odpowiedz
@testoviron17: Wiadomo że bym wolał żeby zbadał mnie lekarz który się tym zajmuję, ale przecież do momentu pojawienia się tej beverly to wozili ich karetką do szpitala z byle pierdołem więc koniec końców dobrze że jest ktoś kto może ocenić od razu z urzędu i pokierować dalej.
  • Odpowiedz
@testoviron17: to ile było tych pomyłek i kontrowersji, że dopuściła niesłusznie kogoś do walki i stała się potem krzywda?
Czepiasz się dla czepiania. To nie jest tak, że jak ktoś ma w czymś specjalizację, to już kompletnie NIE zna się na czymś innym.
Diagnoza to diagnoza.
  • Odpowiedz
@testoviron17: akurat szalony szczur to pet, którego yebanie to obowiązek i przyjemność.
Natomiast stwierdzenie, że ginekolog nie jest w stanie rozsądnie czy krew z rozcięcia nad okiem nie pozwala walczyć to już zwykłe #!$%@?.
Bo tyle w praktyce ma do powiedzenia lekarz.
Czy sedzia, który przerywa walkę ma jakieś wyksztalenie lekarskie? A to przecież on decyduje przede wszystkim
O kontynuacji czy przerwaniu.
Lekarza się pytają w zasadzie tylko w przypadku kopa na jaja czy utraty widzenia przez rozbicie czy lejącą się krew
  • Odpowiedz
To, że ma specjalizację ginekolog, zresztą trudną, to nie zmienia faktu, że jest lekarzem, więc czego cieszysz ryja prostaku?


@TooFast: rozumiem twoje oburzenie, też mnie to niesamowicie irytuje jak jeden z drugim #!$%@?ą jakąś bzdurą i na koniec dają ten #!$%@? znaczek XDD jak to miał być potwierdzenie swojej wyższości czy mądrości czy #!$%@? wie czego
  • Odpowiedz
  • 0
@Kroledyp opowiedz lepiej o zarobkach w fejmie. I tak- xD, bo już dawno pisali kim Wy jesteście.
Naczelny hejter brudasa będzie mówił coś o wyższości, albo mądrości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz