Wpis z mikrobloga

Termin pierwszego posiedzenia sejmu był znany od tygodni.


@MechanicznyTurek: To tak jakby powiedzieć osobie nie interesującej się piłką nożną że termin meczu był znany od tygodni. Skąd miałem to wiedzieć skoro i tak się tym nie interesuje i nie sprawdzam co się dzieje przy korycie?
@Czlowiek_Ludzki: Ok, ale jednak jest drobna różnica pod tytułem "były wybory". Tego się nie dało przegapić nawet nie interesując się polityką. Były wybory -> Wybrali kogoś -> Będzie tworzony nowy sejm -> Ludzie będą to komentować -> Ludzie pójdą pod tag o nazwie identycznej do instytucji którą będą komentować. Simple as that.

I nie mów że się nie dało tego przewidzieć, bo, dam tu przykład anegdotyczny, wczoraj w wyszukiwarkę wpisałem "wykop.pl/tag/sejm"
@MechanicznyTurek okej, były wybory było o tym głośno, nie dało się tego nie zauważyć. Nie zaprzeczam. Nigdzie nie widziałem żadnych billboardów ani innych reklam z datą ustalenia nowych osób przy korycie.

Drugi akapit bez sensu, co by było gdyby bylo. Równie dobrze mogłem założyć że tag #papiez będzie aktywny po wyborach, a o istnieniu samego tagu #sejm nie miałem pojęcia.

Teraz zamień wszystko co związane z sejmem w twoim komentarzu na patogale,