Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #polityka #bekazpisu #bekazprawakow

W tej całej sytuacji najbardziej cieszy mnie fakt, że przestałem odczuwać niepokój, który towarzyszył mi przez ostatnie 8 lat.

Niepokój związany z #!$%@? dorobku, często nieidealnych procedur, które zostały stworzone do 2015 roku i zastępowanie ich ustawami, które były tworzone w rekordowo szybkim tempie.

Tęskniłem za ciepła wodą w kranie, ale mam nadzieję, że Tusk i spółka jednak nie pozwolą mi się zbyt długo nudzić i jednak dobrze wykorzystają nadchodzące cztery lata.
vulfpeck - #neuropa #4konserwy #polityka #bekazpisu #bekazprawakow

W tej całej sytua...

źródło: Screenshot_20231113_222909_X

Pobierz
  • 7
@vulfpeck: ty tęskniłeś za ciepłą wodą w kranie, a miliony biedniejszych rodzin było wdzięcznych za podniesienie ich warunków życia. Spójrz sobie na wyniki głosowania w miastach - to właśnie w najbiedniejszych dzielnicach, wśród ludzi którzy znają gorzki smak życia, PiS miał największe poparcie. Głos człowieka utrudzonego życiem jest najcenniejszy, bo świadczy o tym że dana partia zmienia świat na lepszy, równiejszy
@Arboree Niezły bejt, ulepszać życia można bez deptania podstawowych wartości państwowych jak Konstytucja i cały system prawny, bez okradania budżetu państwowego na setki miliardów złotych i bez nienawiści wobec każdej pojedynczej grupy społecznej poza własną kastą i właśnie tymi "utrudzonymi życiem" (i to nawet nie wszystkich, patrz: niepełnosprawni oraz chorzy na raka)
Głos człowieka utrudzonego życiem jest najcenniejszy, bo świadczy o tym że dana partia zmienia świat na lepszy, równiejszy


@Arboree: każdy ćpun, nierób i bencwał ma utrudnione życie. Najważniejszy jest głos człowieka który ciężko pracuje i osiąga sukces, bo to on odpowiada za ciągnięcie tego wózka do przodu.
W tej całej sytuacji najbardziej cieszy mnie fakt, że przestałem odczuwać niepokój, który towarzyszył mi przez ostatnie 8 lat.


@vulfpeck: mam złą wiadmość, to nie wina pisu, po prostu masz coś z głową
@Wasky: każdy się cieszył, że pis nie wygrał z większością, ale tylko ludzie z poważnymi problemami " odczuwali niepokój, który towarzyszył im przez ostatnie 8 lat." xD