Wpis z mikrobloga

Każdy kto obecnie musi już brać tabletki na plecy, ciśnienie lub inne schorzenia typowego ~40 latka, miał lub chciał mieć zegarek kalkulator.
Dzisiaj może tego nie rozumieć młodsze pokolenie, ale gdy nie było opcji używania smart urządzeń to było cudo na miarę naszych możliwości.
A teraz, możemy do tego wrócić, się ze stylem. Bo ta czarna plastikowa obudowa jednak nie gra z koszulą w biurze tak bardzo jak byśmy tego chcieli
Przedstawiam:

Casio CA-506G

technologicznie nic zaskakującego:
Alarmy, stoper, żywicowa obudowa
Ale zobaczcie w jakim stylu:

#odkrywamcasio #casio #zegarki
jar-mitryn - Każdy kto obecnie musi już brać tabletki na plecy, ciśnienie lub inne sc...

źródło: Casio_CA506G_9AVT-SKLRYJC-70

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@jar-mitryn
Czas światowy
Stoper
Telefony (numer 12 cyfrowy + opis 9 znaków)*
Organizer (alarm na datę z godziną + notatka 12 znaków)*
*W moim współdzielona pamięć 50 pozycji, były wersje na 150
Pamięć kasuje się przy wymianie baterii więc słabe to.
  • Odpowiedz
@muchabzz: Średnia pensja byla wtedy ok. 30 dolarów. Jak ksiadz przywoził od polonii 10 tys. dolarów to stawiał za to kościół na wsi :) Atari 65 XE kosztowalo 120 dolarów gdzieś.
  • Odpowiedz
@Rasteris taaaa.... Mam funfla ( do dziś), który w 83 został sam w Polsce w 4 pokojowym mieszkaniu. Jego starzy pojechali do Niemiec. On miał skończyć licbaze. Miał 16 lat i zaczął co miesiąc dostawać 100 marasów zachodnioniemieckich. Do tego paczki z żarciem. Ja jako młody pracownik w dobrze płatnej pracy , dostawałem 60 marek ( równowartość)
Ech #gimbynieznajo
  • Odpowiedz