Wpis z mikrobloga

Nie no boxdel top content wziął możliwie że upośledzonego chłopka w stopniu małym i pokazywał mu laski do których on sobie może co najwyżej konia zwalić i pytał która by ruchał. Wcześniej dziwiąc się i nie dowierzając, że ten chłopek ma dziewczynę.
Aż mi się przypomniała podstawówka jak się brało najgorszego genetycznie pod względem wyglądu albo umysłu chłopaka i nakręcało na koleżanki z klasy pytając czy któraś by walił albo mówiąc, że ona mówiła że jej się podobasz by potem śmiać się z jego podrygów i zalotów.( ͡ ͜ʖ ͡)

Czekam teraz na odcinek randek goat z tym bratem mroza z tiktoka tym co jest prawie warzywem.
#famemma #danielmagical
  • 7
  • Odpowiedz
@ARZY777 @RzygiPluton
Nie zesrajcie się zielonki z 2 miesiącami stażu na wykopie.
Ja swego czasu byłem seksualna bestia.
Baxton jeszcze chciał dzwonić do tych lasek żeby wystawić uposia na jeszcze wieksze pośmiewisko. Pewnie teraz z ulfikiem kopci Lola i mówi "ty no wyobrażasz sobie jak ten józek luzak czy jak on tam by taka natsu dymoł? Jo cię sune".
  • Odpowiedz
@RzygiPluton @ARZY777
Zresztą gdyby boxdel chciał mieć na aferkach tego luzaka to by się z nim umówił w jakiś dzień jak ma wolne i zorganizowal tego dnia aferki a nie wyciagn go po 10h tyry z maka jebiącego starym olejem i zajechanego jak psa XD byleby tylko takie dzieci jak wy zobaczyły lubianą postač w blasku której baxton może ocieplić swój wizerunek zanim ktoś go zaprosi gdzieś.
  • Odpowiedz
Aż mi się przypomniała podstawówka jak się brało najgorszego genetycznie pod względem wyglądu albo umysłu chłopaka i nakręcało na koleżanki z klasy pytając czy któraś by walił albo mówiąc, że ona mówiła że jej się podobasz by potem śmiać się z jego podrygów i zalotów.( ͡ ͜ʖ ͡)


@Sonia_Zwierzynska: nie chwalilbym sie ze jestem smieciem
  • Odpowiedz