Wpis z mikrobloga

@Seshu: Chvjowe jest wyśmiewanie że ktoś śmieciarz, tak samo jak wyśmiewanie kreta za grzebanie w śmieciach. Wójcik sobie nagrabił, ale nie walmy po osobach postronnych :v
@gagarin_kosmonauta: Stary, ja czaję że lubisz Wójcika, a że nie robisz w związku z tym chlewu, to nie mam z tym żadnego problemu. Ale po mimo twojej sympatii do niego, naprawdę nie dostrzegasz rzeczy za które ludzie po nim jadą?
@Seshu: "Śmieciarz". Przecież to jest szejmowanie ludzi ze względu na zawód, a Wójcika można spokojnie cisnąć merytorycznie - już tyle razy sam się podłożył, że nie ma sensu wymyślać.
  • 1
@Zwanek: a broń Boże, może pracować gdzie chce, żadna praca nie hańbi. Na dzień dzisiejszy to udawanie że on pracuje to jest śmiechu warte, tak samo jak mydlenie oczu jego widzom że sprawę z centaurem wygra - to tak jakbym słuchał pinokia który mówi że wszystko jest super podczas gdy trwa pożar w burdelu.
Chvjowe jest wyśmiewanie że ktoś śmieciarz, tak samo jak wyśmiewanie kreta za grzebanie w śmieciach


@Zwanek: Sorry, ale nie rozumiem dlaczego #!$%@? miałoby być wyśmiewanie Kosno za grzebanie? Jakby sobie grzebał dla siebie, a nie grzebał i handlował tym i podawał się przy tym za freeganina to by nie było sprawy.I zresztą ściemniał jak to on, że nie grzebie, ale to już mu darujmy. :)
@Zwanek: No i ja tak robię. Tylko jego nie sposób wyśmiewać za prawie wszystko. Nie da się tego jego grzebania rozdzielić. Podaje się za freeganina i sprzedaje żarcie i ma własną grupę do sprzedaży. Zresztą sam znasz to jego #!$%@?, że to nie sprzedaż wcale tylko działalność charytatywna na rzecz federacji zielonych. No #!$%@??
@1234rfdcfvghytrewsedrgyj: No tak, znam. Tylko wiem jak hejt działa i że jak się kogoś barszo nie lubi, to się przestaje go nienawidzić za to co robi, tylko nienawidzi się go ot po prostu, i wpada się w pułapkę myślenia, że wszystko co robi jest złe. Dlatego uważam że w takich sytuacjach trzeba się szczególnie pilnować i krytycznie patrzeć na to co do głowy przychodzi. Jak się człowiek nie pilnuje to się
Ładnie napisane. Dlatego już nie oglądam. No prawie. Wrzucają tu ludzie różne linki to zerkną czasem jeśli krótkie filmy. Nikt mnie tak nigdy nie wkurzał jak odklejony prezes i żeby nie brać leków jak i sam Kosno to bez rad lekarza przestałem go oglądać i czytać. POmogło, bo po co się #!$%@?ć i brnąc w nienawiść. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gagarin_kosmonauta: No właśnie nie wiem po co w ogóle się tłumaczysz, jak ja to rozumiem i nie mam z tym problemu, więc luz xD
Po prostu moja opinia taka, że jak inni mają inne sympatie, to nie ma co się do nich srać, bo to nie mój/twój problem, tylko osoby której to dotyczy. Tym bardziej jak wiemy że dotyczy to osób kontrowersyjnych, niezbyt kryształowych.