Wpis z mikrobloga

@Nighthuntero: Nie wiem skąd dośpiewałeś sobie tą historyjkę o doszywaniu penisów i terapiach hormonami - ja tylko zwracałem uwagę, że ignorowanie problemów dzieci nie jest rozwiązaniem. Matka zamiast zapytać czemu córka tak twierdzi i wytłumaczyć, że mamy dwie płcie woli uciąć temat.

Pewnie gdyby córka przyszła i powiedziała "mamo wujek mnie dotykał w tamte miejsca" to by usłyszała klasyczne konserwatywne "tylko nie mów nikomu, bo nie chcesz by wujek miał kłopoty,
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek ostatnio wysyp tiktokerów po detranzycji, czyli powrotu do pierwotnej płci.

Starzy wydają oszczędności życia na zrobienie nastolatkom nowych genitaliów, a oni wkraczając w dorosłość stwierdzają, że im się odwidziało.

Kiedyś wyrazem takiego niezdecydowania była przynależność do różnych subkultur, ucieczki z domu i jeżdżenie na Woodstock, dzisiaj trzeba sobie #!$%@? przyszyć.

Tak, jestem boomerem.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: XDDDD wykopki są tępe, ale żeby aż tak? no jasne, boomer z ameryczki który stworzył tego mema ma rację - normalnie jak masz osobę trans w rodzinie to jak jej powiesz, że nie jest to jej przejdzie. testowane na koledze geju, koleżance daltonistce i sąsiedzie niesłyszącym od dziecka. normalnie właściwości biologiczne ludzi się zmieniają jak jakiś incel piwniczak powie "nie", prawie jak uzdrawianie dotykiem
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: a teraz prawdziwa wersja wydarzeń. Co się stanie, jak jakimś cudem wykopek się rozmnoży i zacznie tak traktować swoje dziecko, które okaże się trans? Są trzy opcje:
1) dziecko silne psychicznie - widzi, że ma rodzica #!$%@?, więc nie znasz jego znajomych, kiedy się wyprowadza zapomina o tobie i dalej znany scenariusz z przyniesieniem telefonu do naprawy
2) dziecko słabe - no cóż, popchnąłeś swoje dziecko do sam wiesz czego,
  • Odpowiedz
A rok później ździwienie i "where was God, when she put rope on her neck?!? *chlip* *chlip*".


@WaveCreator: za to jak ją naszprycują hormonami, to na pewno nie strzeli samobója, a statystyki są "transfobiczne" xDDDDD
  • Odpowiedz
Tja, bo jak zostanie podany jej testosteron i doszyty beniz to na pewno się nie wyhuśta.


@Nighthuntero: i swoaj wiedze na pewno czerpiesz ze stanowisk organizacji zrzeszajacych specjalistów, a nie chłopskiego rozumu jak antyszczepy i płaskoziemcy
  • Odpowiedz
@WaveCreator XDDDDD

Wiesz lewaku że wzrost liczby samobójstw wśród dzieci, ktory jest spowodowany problemami psychicznymi związanymi z tożsamością płciową, dotyczy właśnie wszelkich transów i ofiary manipulacji które zostały poddane terapii hormonalnej? Ta liczba się zwiększa właśnie dlatego. ZWIĘKSZA, rozumiesz?

A wiesz dlaczego się zwiększa? Bo zamiast uczyć dzieci biologii, uczy sie je teraz że można sobie bezkarnie zmienic płeć. Typowy lewacki kołowrotek, stwórz problem, potem machinę do rozwiązywania go, i zbijaj kapitał
  • Odpowiedz