Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends ale z------y tag od rana, wczoraj było przez cały mecz z 5 wpisów teraz jest już z 20. Fanboizm t1 jest tak ogromny, że nawet jakiś s------l z tagu dla inceli (nie piszę nazwy, żeby nie przyciągać tu tej sekty) przyszedł śmiecić tag. Oby t1 dostało się do finału i w---------o na wbg bo na płacz ich fanów zawsze się miło patrzy.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Nehro @Vezz ale ja nie pisze o t1 bo lubię tą drużynę i chcę ją w finale a nawet dałem pick em, tylko o waszym spuszczaniu się nad fakerem i spółką. Śmialiście się z fanów G2 i ich p---------u o tym jacy to nie są zajebisci i, że mają szansę na finał a sami jesteście tacy sami. Dużo gadania a w praktyce 0 sukcesów od 5 lat.
  • Odpowiedz
@Krosneq: Różnica taka że G2 nic nie osiagnęło od 2019 roku a T1 jest na topie od jakiś 10 lat mimo że finalnie nie podnieśli pucharu to są w tych Finałach rok w rok.
  • Odpowiedz
waszym


@Krosneq: Kolego, ale tak nie do mnie. Do mnie nie. Ja tu jestem w pierwszej trójce jesli chodzi cisniecie beki z T1 za kazdym razem.
  • Odpowiedz
@Krosneq: Żeby kiedyś G2 doszło do tego Finału i przegrało 2:3 po rewelacyjnych 5 mapach to oddam im hołd i kupie wszystkie koszulki.
  • Odpowiedz