Wpis z mikrobloga

#hotelparadise odobserwowalam Mallu ale na tt mi wyskoczył filmik z jej story. Wniosek w jej mniemaniu z tego dla mnie płynie taki: ona wstawia info o ich relacji dla widzów a Marvin to robi pod zasięgi ¯_(ツ)_/¯ w jej odczuciu tylko ona ma prawo się wypowiadać a Marvin ma robic to co ona chce (tak jak w hotelu). Ta dziewczyna jest straszna hipokrytką. Chyba ma ostry ból dupki że Marvin nie chciał do niej wrócić. Marvin trzymaj się i nie daj się w to wciągnąć.
  • 4
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Właśnie miałam o tym pisać…Niezła hipokrytka. Ona może wstawiać filmiki z ich relacji,mówic o niej a chłop ma siedzieć jak mysz pod miotłą i nic się nie odzywać, bo przecież on nie ma widzów dla których wstawił wyjaśnienie,wyjaśnienie które było z klasą i kulturka bez żadnego obrażania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wychodzi na to że Karolina to nie Mallu a Onlyjad więc idealnie to było trafione.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: @olciax555 to jest właśnie typowy toksyk z manią kontroli - to ona musi ustawiać narracje. Tak samo było w hotelu: ona mogła żalić się krzysiurowi i innym jak to marvin jest dzieciaczkiem, nie układa się, itd, a do marvina z pyskiem ze jak się dowie ze z innymi rozmawiał na temat ich relacji to jest skreślony. W prawdziwym życiu jest 1:1 tak samo chora, wszystko co ona zrobi jest uzasadnione,
  • Odpowiedz
  • 11
@sesame0il masakra, nie miałam nigdy do czynienia z takimi ludźmi. Myślę że jej się wydaje że przez to że miała w życiu ciężej to jej 'wiecej wolno' i wszyscy mają robić to co ona chce i przy tym być wobec nie wyrozumiali. Trochę znam ten mechanizm z autopsji, miałam taką sytuację przez jakiś czas że wszyscy mi współczuli i zauważyłam że można to w różnych sytuacjach wykorzystywać. Ale szybko uznałam że to
  • Odpowiedz