Wpis z mikrobloga

Nowa Forza Motorsport to jest #!$%@?, zabugowany crap. Kariera w ogóle nie wciąga, modele samochodów recyklingowane nadal (co oni robili przez sześć lat?), tras jak na lekarstwo i te bugi... Teraz, gdy przejechałem całą serię współczesnych Muscle Carów po czym gra się wysypała po tuningu (przy zapisywaniu konfiguracji po prostu nie przechodzi dalej) a po wyłączeniu cała seria poszła się #!$%@?ć poszedł Rage uninstall a ja wracam do starszych odsłon, z którymi mam niewyrównane rachunki (całkowicie ukończyłem tylko 2, 5 i 7) i już nie wrócę do tego syfu. Narzekałem na Gran Turismo 7, też uważam go za najsłabszą pełnoprawną odsłonę GT ale przy nowej Forzy to jest złoto. Trochę emocjonalny wpis ale sie #!$%@?łem xD. Tym bardziej, że już miałem wcześniej problemy z progressem ale do tej pory tylko z dwa wyścigi traciłem. Od premiery trochę już minęło a to nadal nieruszone...
#forza #forzamotorsport #xbox #gamepass i trochę #granturismo #gorzkiezale
  • 9
@biczek: Ale tutaj też sobie jeździsz, bawisz się ustawieniami samochodu i uczysz toru. To nie jest Horizon gdzie sobie pojedziesz cokolwiek nie znając toru, no i łatwiej tam o graczy bo sama gra jest popularniejsza. Tutaj jednak trzeb tych graczy trochę zgarnąć na jedną godzinę