Wpis z mikrobloga

Cześć,
W końcu nadszedł czas, żeby wymienić iphone 6s plus. Od kilku dni borykam się z wyborem telefonu. Z jednej strony myślałem, że jeśli ten służył dzielnie przez tyle lat bez żadnych awarii to kolejnym telefonem będzie Iphone, a dokładniej wersja 14. Natomiast im więcej szukam i czytam to mam większy mętlik. Ostatecznie rozważam 4 telefony Iphone 14, Pixel 7/8, Samsung s23. Nie potrzebuje jakiegoś robota tylko normalny telefon, który posłuży mi z 4 lata. To co mnie najbardziej interesuje to w miarę dobre zdjęcia oraz wielkość. Zasadniczo im mniejszy tym lepiej. Nie mam problemu z tym, żeby przejść na androida. Być może ktoś z was stał przy podobnym wyborze i jest mi w stanie powiedzieć czy jeśli zamienię IOS na Androida to będzie coś czego będzie mi brakować lub czy coś zyskam. Na codzień w pracy używam maca i w sumie poza tym że mogę szybko coś przesłać z telefonu na kompa i odwrotnie albo odebrać telefon to nie czuję, żeby ten ekosystem jakoś dużo mi dawał, ale to może być przez to że mój telefon już kilka lat ma.

#telefony #smartfon #pixel #googlepixel #ios #iphone
  • 4
  • Odpowiedz
  • 5
@Kacykva używasz iphone tyle lat, w pracy na macu więc na Twoim miejscu bym został przy systemie z którego korzystasz już trochę. Bierz 14 pro
  • Odpowiedz
@Kacykva: Ja polecam S23 ale pod warunkiem, że się uda kupić za około 2600-2800. Zdjęcia spoko, rozmiar również. Przez to, że na pokładzie jest Snapdragon kultura pracy tego telefonu w porównaniu do np S22 to niebo a ziemia. SoT na wifi 7-8h na spokojnie.
  • Odpowiedz