Wpis z mikrobloga

Produkcji jeśli to czytacie to gorący apel o lepsze badania psychiatryczne przed kolejnymi edycjami. Nie chcemy kolejnych psychicznych zaburzonych osób, które powinny być u psychiatry najpierw przeleczone. #hotelparadise
  • 17
  • Odpowiedz
  • 17
Jeszcze tu macie ostatnie storki z mocna odklejka Mallu. Jak zwykle ona mogła dodać filmik z ich relacji jak się całowali po powrocie do Polski. Marvin absolutnie nie mógł dodać żadnego postu z nią ani storki bo tymi storkami popełnił największa zbrodnie xD . Całe szczęście że tak się to zakończyło i o jednego chłopaka na tym świecie więcej ocalonego przed taka wariatka. Z fitnesiara mogłaby wyjść z tego piękna przyjaźń

https://streamable.com/65gra7
  • Odpowiedz
@Helen97: Moim zdaniem to jedna z mocniejszych edycji. Wzbudzała sporo emocji a o to chodzi w tego typu programach. Jak również uważam że słusznie są pokazywane zachowania pewnych osób i emitowanie tego w tv. Niech chociaż jedna osobę skłoni to do przemyślenia swojego zachowania w życiu realnym bo takich ludzi jak oni jest mnóstwo. Niestety ale takie mamy teraz pokolenie. Oczywiście nie mam na myśli wszystkich.
  • Odpowiedz
@Helen97: Karolina powinna przestać. Tak wygląda życie, że ludzie się #!$%@?ą, ale nie wychodzi i się rozstają. Czasem z hukiem, złymi emocjami i bez chęci na "zostanie przyjaciółmi". Kto tego nie przeżył, niech pierwszy rzuci kamieniem. Oni zakochali się przed kamerami, więc mieli trudniej, ale było-minęło, po co to wałkować i analizować? Widać, że ma mnóstwo żalu, tak bywa, ale niech już da sobie spokój z publicznym oczernianiem go, sugerowaniem, że
  • Odpowiedz
@PoleDancerka: Gdyby nie była taka mocna to nie byłoby tu tyle komentarzy i dawno poszłaby w zapomnienie. Jest 7 edycja a np Ja dopiero przy tej zarejestrowałam się na wykopie i pisze komentarze. Myślę że takich osób jest więcej.
  • Odpowiedz
@SANDRAALE4: Okej. To jest Twoje zdanie.. Dla mnie najgorsza edycja .. Oglądało się ją źle. nie było komu kibicować a oglądnie odcinków powodowało raczej #!$%@? niż przyjemność... Wg mnie programy tego typu nie powinny wzbudzać złych emocji .. To ma być guilty pleasure ..
  • Odpowiedz
@PoleDancerka: szanuje Twoje zdanie jednak uważam że nikt nikogo nie zmusza do oglądania tego programu. Jest mnóstwo innych jednak z jakiegoś powodu obie jesteśmy tu i właśnie ten program komentujemy co za tym idzie w jakiś sposób przezywamy go. Pisząc mocna edycja nie mam na myśli że ta edycja była najlepsza tylko wzbudzająca emocje i komentarze.
  • Odpowiedz
@SANDRAALE4: mocna edycja to edycja w której coś się dzieje, odcinki są nieprzewidywalne, a widzowie czekają na kolejne i są zaskakiwani. Tutaj totalnie nic się nie działo, ciepłe kapcie od początku do końca. Jeszcze żeby Ci ludzie byli znośni jak w hp3, gdzie przynajmniej potrafili się bawić i korzystać z pobytu. W HP7 jedyne co mieli do zaoferowania to knucie i odgadywanie. Najgorsza edycja.
  • Odpowiedz
@SANDRAALE4: Też szanuję oczywiście Twoje zdanie i masz racje, że ta edycja wzbudziła bardzo dużo emocji tylko szkoda że w większości były to złe emocje :( Miejmy nadzieję, że następny sezon będzie wzbudzał równie dużo, ale pozytywnych emocji ;)
  • Odpowiedz
@SANDRAALE4: najgorsza edycja, te osoby nie miały nic do powiedzenia, niczym nie potrafili zaintersować widza, swoj pobyt tam opierali na knuciu. każdy wie że to gra, ale na litość boską oni nie mieli w sobie żadnej iskierki do zabawy, do żarcików słownych czy sytuacyjnych...kompletni nic sobą nie reprezentowali, nie tworzyli żadnego kontentu prócz leżenia plackiem na łóżkach wokól ich króla Juliana czy sRocha i ustawiania Rajskich Rozdań.....słusznie ktoś przypomniał Uszatego czy
  • Odpowiedz
@PoleDancerka: Oczywiście zgadzam się w pełni z tym że ta edycja wzbudzała w większości te zle emocje i nie popieram tych zachowań, jednakże jestem zdania że takie rzeczy też muszą być pokazywane właśnie po to żeby młodzi ludzie przejrzeli na oczy że to nie są normalne zachowania i w większości prędzej czy później przyniosą one konsekwencje. W tym wypadku konsekwencje są takie że większość ludzi potępia ich zachowania. I słusznie ????
  • Odpowiedz
@SANDRAALE4: ok ale czemu el dupsi reklamowała.tonze są tam tacy pięknie ludzie? Ta zbierania za szumowin to piękni ludzie? Takiego spiwrdolenia mózgowego to nie było w żadnym sezonie (mówię ogółem bo wiadomo że było kilka fajnym przebłysków ale to za mało)
  • Odpowiedz
@Helen97: Mallu typowa patolówa, nie idzie odgadnąć co bananowy fajny chłopaczek w niej widział. Obstawiam, że tej kobiecinie nigdy nie przytrafił się gość jak on, mimo to grała gwiazdę, a była zwyklakiem
  • Odpowiedz