Wpis z mikrobloga

#hotelparadise dobra ale fakt ze oni serio nie zaprosili rocha pokazuje ze sa wiekszymi k***ami niz on, przed emisja to z nim jezdzili na wyjazdy, zdjecia wspolne wszystko git a jak zobaczyli jaki odbior maja odcinki to nagle wszyscy kochaja Łucje a Rocha nawet nie zaprosili na final gdzie byl finalista XDDDD to sa serio mocne łby
  • 13
  • Odpowiedz
@kyIiejenner: Przed emisją nie mieli pełnego obrazu sRocha. Coś tam gdzieś tam im kołatało w tych pustych łbach (np. Sokowi), ale pełny obraz tego "biedaka" ukazał się im dopiero podczas oglądania. Czytali też IG, FB oraz wykopki, dodali dwa do dwóch, wyszło im pięć i już wiedzieli, co robić.
Tak się składa, że prawda zawsze leży pośrodku, a oni wszyscy (poza Lucy, Alicją, Marvinem i Wojtkiem) są po jednych pieniądzach.
  • Odpowiedz
@kyIiejenner: ani przez moment nie byłabym w stanie bronić Rocha natomiast fakt spijali sobie z dziubków do momentu kiedy nie okazało się w telewizji że jednak Roch okazał się Roch a odbiór publiczności jakimś cudem pro ludzki i prospołeczny nie pro grupie.
  • Odpowiedz
ale pełny obraz tego "biedaka" ukazał się im dopiero podczas oglądania.


@HarryB: zgadzam się z Tobą ,ale jeśli zmienili zdanie po emisji to dlaczego Cycata nadal jest dla nich ,,psiapsiółą'',przecież ona chwilami więcej manipulowała innymi niż Szczoch albo conajmniej tak samo ,
z tego co nam pokazywano i tego nie dało się nie zauważyć jak bardzo pogrywała tam sobie z każdym
  • Odpowiedz