Wpis z mikrobloga

#wybory #polityka #dyskusja Czterech europosłów związanych ze Zjednoczona Prawica, a szczególnie Suwerenna Polska zostali usunięci z immunitetow I staną przed odpowiedzialnością karna. Za co? Ano za to, że polajkowali czy udostępnili post na Facebooku i teraz zarzuca im się mowę nienawiści za co grozi im do 3 lat więzienia.. W tym samym czasie koalicja chaosu podpisuje pseudo umowę koalicyjna, w której zapisane jest, że mowa nienawiści będzie rozszerzona do krytyki homoseksualizmu czy płci.. Czy ostatnie wydarzenia, które opisałem to de facto koniec wolnosci słowa i zamordyzm w naszym kraju pod zarządem totalnej koalicji chaosu? Zapraszam do porannej dyskusji..
  • 8
@Balonowy21: tak no bo jak pisowcy by rządzili to tego zamordyzmu by nie było, byłby zakaz krytyki słońca narodu, jego ugrupowania, prawactwa, każdy musiałby przyjąć katolstwo i lizać dupę klechom. A ksenofobia i homofobia byłyby natomiast hojnie wspierane.

"XD" - Memcen
@BKZGlamrap: Rządzili 8 lat i nie widziałem, żeby kogokolwiek że zwolenników totalnej opozycji wsadzali do wiezienia pomimo narracji nienawiści z ich strony i ruchu 8 gwiazdek. Nie widziałem również policji, która strzelała do protestujących czy biła palami jak za czasów 2007-2015.. Nie widziałem również, żeby ABW wchodziła do niezależnych redakcji i zabierały siłowo materiały i niszczyli życiorys niezależnym dziennikarzom..
@BKZGlamrap: O czym ty człowieku mowisz, skoro przez 8 lat mogliśmy się cieszyć pełnia demokracji i nie było takich afer jak za rządów PO PSL gdzie byly łamane prawa człowieka czy kibiców..
Co do Gajewskiej i Kołodziejczaka to zwykle nic nie znaczące incydenty.. Zapewne sami prowokowali sluzby..