Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie trochę wychwalany jest Michał Pol. Też gościa uwielbiam, ale ludzie i wykopki (specjalnie osobno) chyba zapominają, że ten Pan głosuje razem z Borkiem i Smokowskim nad decyzjami (wspomniane wielokrotnie 3:1). To ewidentnie oznacza, że działał też przeciw Stanowskiemu i rozwojowi kanału. Nowych programów Pola też jakoś często uświadczyć, w wielu jest prowadzącym, ale nie ma jakiegoś topowego formatu. Przez to jak traktowali go koledzy Smokowski i Borek co było często widać "na antenie" Michał sam powinien walnąć pięścią w stół i zrobić tam ze Stanem porządek, tak się jednak nie dzieje, głosuje tak samo jak pozostałych dwóch dzbanów. Dla mnie super sympatyczny człek, ale niestety zbyt wygodny i znosi te pomyje dla kasy.
#kanalsportowy
  • 12
  • Odpowiedz
@Satos dokładnie, wygodnie mu jest jak jest, ale powiedzmy sobie szczerze - takie zasady fair nie były. Różnica między nim a Borkiem i Smokiem jest jednak taka, że Pol publicznie zachowywał się z klasą, więc dlatego nie obrywa.
  • Odpowiedz
@Satos z tymi głosowaniami to też #!$%@? wie jak było, Stano sam na początku mówi że nie wziął udziału w jakimś głosowaniu bo była już większość, a potem mówi że w tej ich firmie to żadnych głosowań nie było. Z resztą z Polem to myślę że było tak że przychodzi na głosowanie, kopyto, smok i pierwszy sekretarz mówią że głosują na coś na tak i pol już żeby ich nie #!$%@?ć, wiedząc
  • Odpowiedz
@Satos: Otóż to. Stano zadeklarował, że nie ma żalu do Pola, ale wielkiej przyjaźni tam też nie było. Pol jest uosobieniem serdeczności i nie da się go nie lubić, ale z drugiej strony on też wie, z której strony chlebek jest posmarowany, i nie chciał rezygnować z łatwej kasy.
  • Odpowiedz
@michalxd21: możesz mieć rację. Oglądałem te hejtparki po meczach reprezentacji. I Pol zawsze patrzył jak inni głosują i dopiero dawał swój głos. Zawsze, żeby ziścić się w średniej. Tylko żeby się nie wyróżniać. I tak płynie przez życie.
  • Odpowiedz
@Wilczynski no i git, nie jest to ziomek co ma wpływ na przebiegi wojen tylko jest zwykłym dziennikarzem, i to całkiem niezłym. Tak dziennikarzem jest niezłym, ekspertem nie jest. O ile na codzień może tego nie widać to pamiętajmy że o amp futbolu polska usłyszała w głównej mierze dzięki niemu, sam paraolimpiadę i historie uczestników śledziłem często właśnie poprzez jego media. Gość się odnajduje w tej niszy i jest niezły, zna swoje
  • Odpowiedz
@michalxd21: Następny co nie zrozumiał. Nie było glosowań prawie nigdy xD ale jak już zrobili to bez niego. Nie miałby powodów do kłamst bo taki ks mógłby go np pozwać , mogliby go zaorać robiąc o tym w trójke odcinek na KS ale oni ucinają temat , który sami poruszyli bo wiedzą ,że nie mają argumentów i Ksysiek mówi prawdę.
  • Odpowiedz
@Satos Pol może i jest sympatycznym gościem ale sprawia wrażenie bycia BMW(biernym, mierny ale wierny) bez krzty samoinicjatywy.

Mu na Kanale jest dobrze, poza "dymami" i uśmiechem nie mogę wskazać co więcej by wnosił do rozwoju projektu.
  • Odpowiedz
  • 1
@DonTadeo: Dokładnie. Konformista w całej tej patologii, niestety bycie miłym to za mało kiedy jednemu członkowi zarządu się obrywa za nieróbstwo innych, ale ciężko to niektórym ogarnąć.
  • Odpowiedz
@Wilczynski: no to ci wyjaśnię że piłeczka dla ludzi po amputacjach. Pol jeździ na turnieje i wspiera reprezentację już z 5 lat, a dyscyplina jest coraz bardziej wspierana przez organizacje, w zeszłym roku np zawodnik amp futbolu zdobył trofeum za najładniejszą bramkę roku (nomen omen był to polak).
  • Odpowiedz
@Satos: Pol jest zbyt miłym gościem i zbyt dużą fajtłapą życiową żeby ktokolwiek coś o nim złego powiedział. To jest taki człowiek, który znajdując się na imprezie gdzie gościu molestuje laske, uśmiecha się udając że wszystko ok i zmienia temat, bo mu brakuje zwyczajnie jaj żeby jakkolwiek się postawić. Nijaka, ciepła klucha bez własnego zdania.
  • Odpowiedz