Wpis z mikrobloga

Cześć!
Przychodzę z pytaniem dla niektórych pewnie prostym, ale do brzegu jestem świeżym użytkownikiem (ok. 2 tygodnie) Airpods Pro 2 (jeśli to ważne z USB-C) używane ze starszym #iphone i w sumie jak je dostałem miały 37% w etui więc je doładowałem do 100% i tak spokojnie po 1,5h max 2h dziennie sobie słuchałem i we środę było w okolicy 30% etui więc podpiąłem do kompa i odpiąłem przy 100%, wczoraj słuchałem około godziny muzyki no i dziś też chciałem, więc otwieram etui a tu Etui pod korek naładowane, a słuchawki obydwie po 0% (po otwarciu od razu zaczęły się ładować) i tu moje pytanie: czy jest sens panikować? Czy te baterie jakoś muszą się "ułożyć" itd?

W tym momencie wychodzi na to że etui samo mi się rozładowywuje, bo jak zauważyłem że mają słuchawki 0% to pozostawiłem żeby się naładowały i jak była 100 na słuchawkach to etui miało 79%, a teraz z ciekawości patrzę i słuchawki są ok, bo na 100, ale etui zjechało w ciągu ~8h leżenia spokojnie zjechało do 66%.

Wiem również, że niejaki #mocnyvlog w którymś ze swoich daily mówił, że coś mu się działo z tymi Airpodsami, ale nie mogę znaleźć tego akurat odcinka więc jeśli ktoś by kojarzył, który to odcinek to poproszę o linka labo tytuł odcinka.

Z góry dzięki za pomoc!

#airpods #apple #ios #airpodspro #tws
  • 6
@johny-kowalski tak to fakt tyle że ja nie mam nonstop włączonego BT tylko jak potrzebuje np do słuchawek to sobie go włączam a potem wyłączam i to mnie boli. Dzięki za merytoryczną odpowiedź, Pozdro i piona!

Btw. Dziś po całej nocy leżenia z etui „uciekł” tylko 1% czyli sytuacja się unormowała