Wpis z mikrobloga

Można Stanowskiego lubić lub nie, ale nie można mu odmówić tego, że był jednym z najciężej pracujących wspólników w tym projekcie. I nie dziwię się, że drażniło go to, że zarabia tyle samo, co Borek, który w zasadzie zasłynął z 3 rzeczy: hejtparku z Najmanem (który miał premierę w kwietniu 2020), bycia najbardziej pijanym przy stole przy posiedzeniach zarządu oraz komentarzy pomeczowych reprezentacji Polski, nagrywanych gdzieś w hotelowym kiblu Nokią 3310. Aha zapomniałbym - był jeszcze fajny magazyn "W ringu" , który z dnia na dzień zniknął, bo Matiego bolała dupa, że musiałby w nich wspominać o Wasilewskim i jego sukcesach.

Kogoś dziwi zachowanie Stanowskiego? Wyobraź sobie, że pracujesz w firmie X, poświęcasz się, trzepiesz nadgodziny, masz udział w większości dużych projektów, do których się przygotowujesz, które prowadzisz do późna wieczór, dymasz weekendy, święta, często od rana do wieczora, zarabiasz spoko pieniądze, ale kosztem życia prywatnego, bo dużą część życia spędzasz w pracy. I obok jest ktoś, kto prawdopodobnie notorycznie wali w chu*a , robi absolutnie minimum, nie ma pomysłu na siebie w tym projekcie i jedzie tylko i wyłącznie na swoim nazwisku, ale zarabia tyle co ty, no bo 4 lata temu gdzieś tam w restauracji, gdy jeszcze nikt nie wiedział czym właściwie będzie Kanał Sportowy, było jakieś ustalenie, że dzielimy się po 1/4 zysków. I jeszcze do tego ktoś taki ma czelność mówić ci, że nie masz prawa zarabiać więcej od niego, mimo że robisz kilkukrotnie więcej.

I jeszcze ten Smokowski, który twierdzi, że sponsorzy lgną do KS, bo on tam jest - chłopie, byłeś jedynym z tej czwórki, którego te 4 lata temu musiałem wygooglować, bo nie wiedziałem kim w ogóle jesteś, jaki to trzeba mieć tupet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kanalsportowy #kanalbekowy
TechnoYoda - Można Stanowskiego lubić lub nie, ale nie można mu odmówić tego, że był ...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 7
I jeszcze ten Smokowski, który twierdzi, że sponsorzy lgną do KS, bo on tam jest - chłopie, byłeś jedynym z tej czwórki, którego te 4 lata temu musiałem wygooglować, bo nie wiedziałem kim w ogóle jesteś, jaki to trzeba mieć tupet ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TechnoYoda: Ja bym miał wątpliwości czy Smokowski po latach spędzonych w korpo "jak pączek w maśle" umiał cokolwiek wygooglować. Od tego to
Kogoś dziwi zachowanie Stanowskiego? Wyobraź sobie, że pracujesz w firmie X, poświęcasz się, trzepiesz nadgodziny, masz udział w większości dużych projektów, do których się przygotowujesz, które prowadzisz do późna wieczór, dymasz weekendy, święta, często od rana do wieczora, zarabiasz spoko pieniądze, a


@TechnoYoda: Wyobraz sobie ze masz kancelarie adwokacka. Nagle sprowadzacie 2-3 mega rozpoznawalnych partnerow ktorzy pracowali na swoje nazwisko 20 lat w mainstreamowych mediach, dzieki ich rozpoznawalnosci leci do was
@Dorodny_Wieprz: zgodzę się, że wnieśli swoje nazwisko i rozpoznawalność, które pomogły w początkowych etapach rozwoju KS. Myślę, że nikt tu nie ma złudzeń co do tego, że gdyby sam Stanowski wystartował z KS to projekt ten nie osiągnąłby nawet 1/4 tego, co ma teraz. Ale czy Twoim zdaniem ten układ dalej działa po 4 latach ciężkiej pracy? Nazwiska jakby trochę wyblakły, przez pierwszy rok a może i dwa faktycznie działało to
@TechnoYoda: To ciagle sa duze nazwiska (glownie mowie o Borku) i taki borek wciaz komentuje wazne mecze w mainstreamie, patrz ile osob robi memy z borka. Niby go tam irytuje ale wlaczaja zeby chociazby z niego sie posmiac. Mysle ze gdyby go nie bylo to bylaby wciaz DUZA strata.

Ale czy Twoim zdaniem ten układ dalej działa po 4 latach ciężkiej pracy?

Oczywiscie ze dziala bo kanal zyskal rozpoznawalnosc, czyli inwestycje