Wpis z mikrobloga

  • 0
@yupitr on nie lubi żadnej mokrej je tylko chrupki :c może mu muszę zabrać suchą

mam wprowadzić barf tylko nie chce mi się do mięsnego jechać
  • Odpowiedz
@naksu a chrupki lubi wszystkie, czy jakieś konkretne wpierdziela? Bo jeżeli to kwestia smaku, który lubi kotek, to możesz mu mieszać je z mokrą i przyzwyczajać do nowego smaku, aż podłapie tę mokrą. Nie gwarantuje sukcesu, ale może to da radę. Oczywiście z początku więcej suchej, a potem stopniowo zwiększać proporcje mokrej.
  • Odpowiedz
  • 0
@cutecatboy właśnie on jest na tyle bystry, że jak ma suche z mokrą wymieszane to tylko powącha i żadnych nie ruszy to nie jest głupi kot xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Dipolarny no i wyobraź sb, że ja kupiłam maszynkę do mięsa, noże nowe, wagę kuchenna i suplementy i byłam u kociego dietetyka i mi ustalił przepis itd a nie umiem się zmotywować by jechać po mięso xD what is wrong with me
  • Odpowiedz
@naksu no cóż, trzeba ruszyć dupe xd jak się zbierałem pierwszy raz za barfa to najgorsze było ułożenie przepisu i później znalezienie wszystkiego w sklepach, teraz zamawiam mięso wcześniej jak są jakieś mniej popularne składniki, najdłużej schodzi z pakowaniem tego wszystkiego bo robie porcję po ok 8 kg xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Dipolarny skąd zamawiasz? podrobów chyba nie da się zamówić? a kolejny problem mam strasznie małą zamrażarkę i to zawaloną (problem czy wymówka xD) nie no ogarnę to serio ogarnę już nie długo

ja dostałam dwa przepisy jeden taki wstępny prostu i drugi już dowalony
  • Odpowiedz
@naksu w sklepie mięsnym normalnie, taki jakiś prywatny u siebie w mieście. Podroby właśnie bo o tyle o ile z drobiu dostaniesz łatwo to wieprzowe czy wołowe już ciężej. We worki do mrożenia.
  • Odpowiedz