Wpis z mikrobloga

Dwa razy widziałem tutaj info, że filantrop ma wykształcenie podstawowe. Jeżeli to prawda, to znaczy, że tajfun, którym sylwuś tak strasznie gardzi, jest lepiej wykształcony od niego, bo skończył technikum xD. Ktoś może potwierdzić wykształcenie barona? Byłaby nowa amunicja dla @LisekChytrusek666
#bystrzaktv
  • 5
@lagomorph: Ja znowu kojarze, jak kaczor opowiadał, że bystrzak ukończył technikum informatyczne, mówił o tym oczywiście jako o wielkim osiągnięciu, które nie byłoby możliwe bez jego ojcowskiej miłości i wsparcia( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale możliwe, że ma ukończoną tylko podstawówkę, trzeba będzie przekonać się jutro
@lagomorph: Beka z typa bo ma podstawowe ? Niech ma, ale zarobił na idiotach wpłacających donejty majątek a to ze przetrwonił to już jego sprawa. Najważniejsze ze zarabia. Nie jeden po studiach trafia do maka do pracy na zmywak - kariera jak nie wiem co haha.
Sam mam znajomego co na gimnazjum zakończył szkołę a jest bardzo inteligentny i prowadzi swoją małą firmę gdzie zarabia ponad 10k zł na miesiąc. I
@BykPokutny: źle mnie zrozumiałeś. Ja się nie śmieje z tego, że ma podstawowe. Bawi mnie jego poczucie wyższości względem nie tylko widzów, ale również właśnie tajfuna, którym ewidentnie gardzi i uważa się za lepszego, a tajfun jest najpewniej lepiej wykształcony, ma fach w ręku, a sylwek jedyne co potrafi to ustawić rodzinę przed kamerą żeby piła wódkę i #!$%@?ć kasę na kryptowalutach, samemu w żaden sposób się nie rozwijając