Wpis z mikrobloga

Czyżby na wykopie rozgrywała się zimna wojna Andrzej vs Baxton/fame(?)
Akcja z @RafDan i telefonem Beverly daje trochę światła. Pamiętam, że zaraz po filmie Goats a przed Pandorą odezwała się do mnie zielonka która miała trochę filmów na Boxdela w tym ten stary w którym mówił, że wie o zapędach niektórych twórców w kierunku nieletnich fanek.
Dał mi filmy na streamable które wygasły po 2 dniach, przestał odpowiadać i niedługo później usunął konto.
Jeśli chodzi o rafdana to długo miał mnie na czarnej a niedawno mnie odblokował. Do tego ktoś wykorzystał moją ksywkę do donejta na pierwszych aferkach po pandorze.
Do tego konta leżakujące zza kulis jak i konta które mocno dementowały te wpisy. Osobiście średnio wierzyłem temu wykopkowi (sorry nie pamiętam nazwy chyba jakoś na P) bo dużo jego „leakow” to były informacje z wywiadów czy oczywistości których każdy się domyślał. Jednak rafdanowi bardzo zależało na dyskredytacji tej osoby.
Ciekawe jest też, że rafdan miał mnie na czarnej i odblokował mnie dość niedawno oraz to, że mój nick wykorzystano do donejta w którym Wykop wspierał baxtona.
Ciekawe są też pogłoski które do mnie dotarły, według nich osoba stojąca za rafdanem ma tutaj kilka innych kont z czego niektóre są szanowane i starają się być blisko, że tak to określę aktywniejszych/popularniejszych tagowiczów.
#famemma
  • 16
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: Skąd Wy te bzdury bierzecie to ja nie mam pytań. Siejecie jakieś teorie spiskowe i nakręcacie jakieś bezsensowne spirale. Chyba sam to wymyslisz.

1. Mam OG konto od 6 lat, i każdego dnia jestem na nim aktywny, gdybym miał Multi-Konto dawno bym spadł z rowerka.
2. Obanowałem wszystkich już dawno temu, jak się z jednym z wykopków pogodziłem.
3. Nie dyskredytowałem Potifary, wejdz na jego konto i poczytaj moje wpisy.
  • Odpowiedz
@XYZ91: Jeśli chodzi o konta to mówimy tutaj o przyznaniu się tej osoby. Jeśli tylko dostanę zgodę opublikuje chyba, że przekonam osobę która mi to przekazała do opublikowania. Tak czy inaczej efekt będzie ten sam.
Są tam inne konta niż te które wrzucił @Bialy7665
Powiem, że jedno z kont dość mocno memuje i jeszcze niedawno było bordo
  • Odpowiedz
@Bialy7665: Jeśli mam być obiektywny w miarę to Whisky, RafDan jakąś kulturę wypowiedzi mają, ten trzeci ziomek to nie wiem, ale ta szmula mi kiedyś nawyzywala rodzinę od #!$%@? i jak widzisz nie tylko mi i jeśli taki ktoś ma bronić dobrego imienia tam kogokolwiek, to sory memory, ale może dostać mele na mordę jedynie bo żarty się w tym momencie dla mnie kończą.
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: Andrzej wie jakim człowiekiem jest mistrz mma prywatnie, a mimo to, i mimo panory, pandorki pandoreczki, to Andrzej został oddalony od fame. Myślę, że on jak i jego ekipa ma żal o całą tą sprawę i szukać sprawiedliwości tutaj. Jak większość akcji wymierzenia sprawiedliwosci w internecie wywodziła się z wykopu, może też być dogadany ze zwyrolem i innymi twórcami na wywrócenie stołka Fame. Co do kont, to tak jak na
  • Odpowiedz
Wczoraj prześledziłem ich konta i to taki czworokąt wzajemnej adoracji i pomocy


@Bialy7665: musisz głębszy research zrobić bo ja nie raz się z @RafDan tutaj kłóciłem.

Jeśli mam być obiektywny w miarę to Whisky,


@XYZ91: bardzo mi miło.

czy wiesz kim jest ten cały potifara co rzuca tymi leakami?


@CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu: to Rozporek, zdradzony przez swoją żonę z boxdelem i teraz ich obu #!$%@?. Ale dokładnie nie pamiętam jak to
  • Odpowiedz