Wpis z mikrobloga

Mój zestaw zadań:

1. Zrób na szydełku/na drutach ciepły koc.
2. Napisz długi list do siebie z przyszłości - możesz opisać swoje obecne życie, doświadczenia, troski. Podziel się fragmentem w zadaniu i napisz, jakie uczucia towarzyszyły Ci przy pisaniu listu.
3. Zorganizuj ognisko i upiecz w nim ziemniaki.

Żałuję wymienionego zestawu, bo do tej pory już miałam więcej pomysłów na tamten niż na ten, ale jak wyzwanie to na głęboką wodę, a w tym zestawie tylko numer 1 zrobił na mnie jakieś wrażenie. Nigdy w życiu nie robiłam nic na drutach, na szydełku tym bardziej. Jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o ten temat. Pojechałam do sklepu ogólnopierdółkowego, wzięłam włóczkę, która mi się najbardziej podobała (o jaki to był błąd, patrzenie tylko na kolor, chrymstusie), szydełka i do kasy. Przed zakupem obejrzałam kilka poradników i pomyślałam "przecież to banalne". Wzięłam sprzęt, motkę i... poległam (,) Męczyłam się z załapaniem szydełka dwa dni. Pojechałam następnego dnia znowu do sklepu, tym razem po druty. Tutaj już poszło lepiej mimo kilkunastu prób zrozumienia czemu gdzieś coś poplątałam. W międzyczasie raz mi pękła włóczka, która okazała się tragiczna z powodu delikatności i strzępiących się nitek, z pewnością to nie był najlepszy wybór dla laika. Z racji że wymiar koca nie był nigdzie podany ani dla kogo ma być, zrobiłam więc długi kocyk dla węża! ( ͡ ͜ʖ ͡) Jeszcze nie mam węża, ale jak będę już go miała, to będzie miał już swój kocyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mirkowyzwanie
Pobierz Huntress - Mój zestaw zadań:

1. Zrób na szydełku/na drutach ciepły koc.
2. Napisz dł...
źródło: jesiennewyzwanie
  • 4
@faramka ( )
@cytmirka szydełko było okej, rozmiar zalecany z włóczki, ale chyba za mało jeszcze wiem o szydełkowaniu, pierwsze co mi wyszło to okrągła, falowana serwetka zamiast prostego koca xD