Wpis z mikrobloga

W #studbaza mamy co tydzień wysłać prowadzącej "zadanie kontrolne" - krótki "program" rozwiązujący podane zadanie, 50-60lini kodu. Dziś dowiedziałem się że moja zeszłotygodniowa praca jest plagiatem. Fajnie, dałem się złapać... Tylko że: pisałem ten program sam, u siebie w domu conajmniej 80km od pozostałych osób. Identyczne prace mam ja, typek z mojej grupy (z którym nigdy nie gadałem i nawet nie wiem jak się nazywa) i dziewczyna z innej grupy której nawet nigdy na oczy nie widziałem ;O Widziałem wszystkie 3 prace, ewidentny plagiat, wszystko takie samo tylko nazwy zmiennych inne. Nie wysyłałem nikomu rozwiązań, od nikogo nie brałem, nikim się nie inspirowałem.

I CZO TERAS :O

#studbaza #informatyka
  • 10
  • Odpowiedz
@kaliforniamax: wrzuciłem rozwiązanie na moodla w piątek ok 20, ta dziewczyna wrzuciła w piątek rano. Ja program napisałem w czwartek o 22. Raczej nie, oni ledwo potrafią zainstalować photoshopa a gdzie tam hackowanie serwerów. Własnie skojarzyłem że folder w którym mam program mam na droboxie (w strefie prywatnej) i mam historię edycji. Może tak się wybronię ;)
  • Odpowiedz
@kravi93: Dopiero we wtorek będę miał zajęcia z tą kobietą ale widzę że do systemu wpisała mi 4.0 (za bezbłędnie zrobione zadanie, obniżyła mi 2 stopnie)
  • Odpowiedz