Wpis z mikrobloga

@SpeaRRR: Okej, to za 2600 mamy OLEDa. W sumie to dopłacamy do słabszego ROG Ally i mamy maszynke na windowsie z lepszymi podzespołami. IMO i tak ludzie będą kupowali najtańsze SD bo w sumie z dyskiem 256 GB to już nie trzeba kombinować z wymianą
@SpeaRRR: Mam zajebistego kompa i monitor. Wszystko warte może z 20k. Warto w ogóle się interesować taką przenośną popierdółką w moim wypadku, mając high end? Nigdy nie miałem czegoś takiego.
@Akuzativ94: Imo jak podróżujesz dużo albo potrzebujesz mobilnego komputera, na którym możesz też grać - zajebista opcja. Sam nawet się zastanawiam nad zakupem dodatkowo przenośnego monitora do swojego SD. A teraz ta odświeżona wersja 512 GB, to jest wręcz rewelacyjny stosunek cena/co oferuje.
Mam zajebistego kompa i monitor. Wszystko warte może z 20k. Warto w ogóle się interesować taką przenośną popierdółką w moim wypadku, mając high end? Nigdy nie miałem czegoś takiego.


@Akuzativ94: Też mam kompa za 20k ale z SD często korzystam, właśnie w łóżku czy też czasem w pociągu. Dużą zaletą jest też to że mega szybko się włącza i usypia urządzenie przez co można pograć kilka minut jak się ma przerwę