Wpis z mikrobloga

Jest jakiś sposób obejścia płatności w zegarkach #huawei? Wiem, że ogólnie póki co nie ma dostępnej tej funkcji pomimo obecności #nfc w tych modelach. Coś gdzieś mi kiedyś mknęło, że jest szansa poprzez płatność zbliżeniowa blik - ktoś z was orientuje się czy da się to zrobić albo jest nadzieja na to w niedalekiej przyszłości? Tak naprawdę gdyby nie to to #smartwatch watch 4 pro dla mnie byłby kompletnym sprzętem na lata, a jednak przez to się waham. #santander
camisetablanca - Jest jakiś sposób obejścia płatności w zegarkach #huawei? Wiem, że o...

źródło: 321

Pobierz
  • 24
@ruum: a jak z ich czujnikami, coś wiesz? huawei jest w topce obok apple, nad garminem nawet. nie jest to dla mnie jakoś bardzo istotne, jednak jest to kolejny dodatek + wersja pro swoje kosztuje (2300) ale jest wykonana z tytanu i szafirowego szkła, lepiej już dopłacić do tego niż ubezpieczenie kupować do innego

+ ma ekg, pomiar sztywności tętnic
@ruum: no i datkowo ten huawei ma lte również, esima można wbić. dlatego też właśnie tych mi płatności brakuje, bo tak to by był kompletny i nie musiałbym telefonu zabierać np na spacer z psem
Opcja już na siłę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Możesz zobaczyć Samsung Galaxy Watch 6 Classic LTE, ale to już jest dużo droższe, bateria to słabsza i bez smartfona Samsunga masz pocięte funkcje (można to ominąć)
Od wersji 4 Samsung ma Wear OS i co za tym ma Google Pay.
Wersje Pro/Classic mają obracany pierścień oprócz wersji 5
Banki w Google Pay https://support.google.com/wallet/answer/12059326?rd=2
Tutaj ominięcie wymogów posiadania smartfona Samsunga
ruum - Opcja już na siłę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Możesz zobaczyć Samsung Galaxy Watch 6 Classic L...
@camisetablanca: Niestety na chwilę obecną nie ma. Długo zastanawiałem się czy go kupić, bo cholernie mi się podobał i jest mega wykończony. Oglądałem wszystkie recenzję i w komentarzach pod którąś z nich jakiś dość duży jutuber stwierdził, że płatności są kwestią czasu i że już nawet trwają testy, ile w tym prawdy, pojęcia nie mam, jednak zakupu nie żałuję. Jeżeli dojdą płatności, których nie ukrywam trochę po garminie mi brakuje, to
@camisetablanca: Tak, ta ze skórzanym paskiem. Leży na łapie spoko, ja go praktycznie nie czuję, a nie mam jakiejś potężnej łapy.
Śpię w nim cały czas, na wakacjach z nim nurkowałem tylko pasek zmieniałem na silikonowy bo jakoś mi tego skórzanego szkoda bo jednak mocno słona woda, mega wygodny i w ogóle nie przeszkadza.
@cambell973: dobra, biorę. poczekam, może płatności się pojawią nie ma nic sensowniejszego raczej, garmin venu 3 jest w tej samej cenie a nie ma ani szafiru ani tytanu. mam nadzieje, że będę zadowolony. ten pasek można normalnie wymienić sobie na inny?
@camisetablanca: Jeżeli liczysz na połączenia, sprawdź czy Twój operator obsługuje esim do zegarka, bo ja mam Play i muszę czekać żeby przejść do innego operatora bo Play nie obsługuje.
Długo myślałem nad garminem, ale nie potrzebuje typowo sportowego zegarka, ten jest dla mnie zwyczajnie bardzo ładny i ma wszystko czego oczekuje, prócz tych nieszczęsnych płatności. Jednak wierzę w to, że ogarną skoro z telefonami udało się dogadać z curve.
Pasek szybko
cambell973 - @camisetablanca: Jeżeli liczysz na połączenia, sprawdź czy Twój operator...

źródło: IMG_20231110_155210

Pobierz
@cambell973: mam co prawda pierwszy dzień, ale jest świetny - trochę szkiełko kiepsko naklejone bo pierwszy raz, kolejne już się bardziej uda :D kombinuje teraz żeby zgrać jakoś z telefonu aplikacje do niego zewnetrzna i spróbować te płatności zrobić, curve podobno nad tym pracuje żeby było w appgallery