Wpis z mikrobloga

#famemma Ohydna postać i pocieszające jest to, że on poza kamerą prawdopodobnie płacze w poduszkę jak mała dziewczynka.
Chłop z milionem kompleksów, który z każdej strony dodawał sobie po kilkanaście centymetrów. Narkoman uzależniony od kokainy i marihuany, przez co stany lękowe są u niego grane regularnie. Do tego słomiany zapał, gdzie jak skończy mu się zachcianka, to znowu będzie tłuściochem, który ledwo oddycha. Może się ciągle "reperować", tak jak fagata robi ze swoim ciałem ale każda taka ingerencja będzie za każdym razem coś odbierać i finalnie stanie się chodzącym bagnem.
Chłop co rusz się zarzeka, że już nie ćpa ale to w wywiadzie z Kaniowskim już po tej całej przemianie opowiadał, że jarał. Ktoś tak słaby psychicznie i w takim środowisku kolejnych ćpunów ulfików nigdy nie skończy z dragami, z każdym rokiem będzie coraz gorzej i tak jak może kasować komentarze na yt, banować ludzi na czacie albo opłacać jakichś frajerów na wykopie, tak zostaną jeszcze ludzie trzeźwo myślący albo tacy, którzy nie bawią się w internety.
Zresztą mam pewien plan (sprytny kurła!) i będę potrzebował pomocy wykopków, których jestem pewny ale na wszystko przyjdzie czas. :-)
Pobierz don-zwierz - #famemma Ohydna postać i pocieszające jest to, że on poza kamerą prawdop...
źródło: comment_16605532254GmlUcgA0xPpt9IEhaXFcx
  • 15
Chłop co rusz się zarzeka, że już nie ćpa ale to w wywiadzie z Kaniowskim już po tej całej przemianie opowiadał, że jarał.


@don-zwierz: PSZECIESZ MARIHUANA TO NIE NARKOTYK REEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!
@Mufi: co się udało? uzależnienie od narkotyków czy problemy ze zdrowiem? a może kompleksy lub nerwica o której wspominał? Tłusty przegryw, kryjący pedofila.
Wyjedź z tego Podlasia albo przestań oglądać nitroświniaka, to może nauczysz się poprawnie pisać.