Wpis z mikrobloga

#famemma sprytnie wsm, teraz każdy kto nie będzie wykazywał zwierzęcego pędu z pochodnią i wykazywał odrobinę logiki to będzie pies baxtona.

Pol twist, rafdan to zwyrol i kopał mu grób
  • 23
  • Odpowiedz
@Bialy7665: wiem wiem, coś Ala @RafDan szkoda na tych odklejencow czasu, będą Ci wmawiać coś co nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości tylko aby w jakiś sposób Cię zdyskredytować.A gdyby Baxton im kazał wmawiać ludziom że niebo jest czerwone to by to robili, chociaż każdy wie jakie są fakty.
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: a #!$%@? mam w jakiegoś wardege, zależy mi aby takich odpadów społecznych jak baxton Cancelowac z internetu za swoje zachowanie i tyle. Wy myślicie że jak ktoś przeciwko waszemu góru to musi być za kimś innym.
  • Odpowiedz
@Bibiwarum a nie zauważyłeś że to przynosi odwrotny skutek? Boxdel nagrywa więcej niż przed pandora. Za moment to będzie z lodówki wyskakiwał. Dubiel za chwilę też będzie za pewne to robił, jak już w ciągu miesiąca nagrał więcej niż przed pandora.
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: Po pierwsze napisałem gdzieś, że kłamiesz no nie więc stop manipulacji. Po drugie na ss można zobaczyć jak wchodzisz rafdanowi bez mydła dalej wystarczy wejść na twój profil zobaczyć, gdzie dajesz like i co piszesz. Po trzecie już ci nie będę odpisywał, bo mi za to nie płaca sorry ;)
  • Odpowiedz