Wpis z mikrobloga

no i teraz też zauważyłem, że jest logo Universal na dole xd

Się nie znam ale raczej nie mają oni nic wspólnego z grami ( ͡º ͜ʖ͡º)


@mamniciwszystko: To pewnie wyłącznie jakaś moja dziwna teoria, ale to wcale nie jest takie głupie jak się wydaje paradoksalnie. O ile Universal nie zajmuje się grami tak muzyką i filmem, dystrybucją już tak czyli czysto teoretycznie za coś
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404 no kurcze kto wie - nigdzie indziej nie mogę znaleźć tej okładki, a nie chce mi się kompa odpalać, żeby pobrać zdjęcie i wyszukać w Google Grafika, a na Chrome na Androidzie nie mogę tego zrobić.
Tak samo jak kliknę w link to na stronie IMDb już nie widać tej okładki - widać ją tylko na stronie Google.
  • Odpowiedz
@mamniciwszystko: Poza tym co do samochodu na okładce pamiętaj, że marki z prawdziwego świata zaczęły się z nimi dogadywać czego chociażby dowodem jest polskie misbhv którego w sklepie z ubraniami możesz sobie ciuchy na online normalnie kupić. Więc gdyby tam była jakąś prawdziwa marka skoro te auta i tak są podobne to bym się nie zdziwił, tym bardziej, że jakby dali jakiś model CLA nowego, Audi lub czegoś to pewnie
  • Odpowiedz
@mamniciwszystko: Universal może na przykład odpowiadać w jakimś stopniu za dobór muzyki do gry, te licencje wszystkie itp Poza tym jeśli dobrze kojarzę to 50 Cent kiedyś było podejrzenie, że leakuje gta nowe a on wydawał płyty w Universalu z tego co kojarzę.
  • Odpowiedz