Wpis z mikrobloga

Są jakieś opcje, żeby sensownie ogarnąć identyfikację wizualną dla jednoosobowej działalności za darmo lub „za grosze”? Chodzi o najprostsze logo/podpis złożone z imienia i nazwiska w wybranej czcionce i określonej kolorystyce, to samo jako znak wodny na przeźroczystym tle, zdjęcie w tle na FB, prostą wizytówkę. Próbowałem jakiś „darmowych kreatorów” i jednak okazują się niedarmowe ( ͡° ʖ̯ ͡°) #logo #projektowanie #grafika #firma
  • 7
@PC08: Nigdy tego nie zrozumiem. Inwestujesz w swój wizerunek w oczach klientów. Chcesz wypaść dobrze, ale za darmo lub za grosze się nie da. Naturalnie możesz próbować samodzielnie i tu już na starcie trafisz na schody w drukarni, pomijam kwestie atrakcyjności tego dla tychże klientów. Nie lepiej zatrudnić kogoś, kto się na tym zna i przygotuje to w sposób profesjonalny, aby owocowało na przyszłość (na przykład mnie :)? Jakby co zapraszam
  • 0
@Logytaze @H-ED @xrm-music dziękuję za odpowiedzi.

Może sprecyzuję, żeby bardziej zrozumieć dlaczego chcę „za darmo albo za grosze”. Nie potrzebuję rejestrować znaku towarowego ani mieć tego zrobionego bardzo profesjonalnie, bo wtedy domyślam się, że jakość kosztuje. Nie mam na to budżetu, nie otwieram firmy za x tysięcy złotych, z czego jakąś część mogę wydzielić na identyfikację wizualną. Po prostu robiłem amatorskie zdjęcia i po jednej spontanicznie wykonanej sesji w zeszłym tygodniu nagle