Wpis z mikrobloga

Kurde dlaczego ja nie mogę wejść w żaden związek/relację spotkanie się? No nawet jak mam jakieś pary, mam bardzo rzadko ale nawet jak już się trafią to część nie odpisze a z tych co odpiszą to kontakt zanika bo jestem nudny. Ostatnio miałem 3 pary, jedną zanudziłem bo nie miałem o czym z nią gadać bo same selfie bez opisu sama też za wiele nie gadała więc zanudziłem ją fantastyką.
Druga to ukrainka, mój faworyt bo bardzo podobna do tej z którą się już spotykałem i byłem zadowolony że mi odpisuje i to na niej skupiłem uwagę. Niestety podobna też do niej pod tym względem że mnie olała, zaczeliśmy gadać o gotowaniu i nie odpisała już nigdy.
Trzecia to trochę gruba i na początku odpisywała normalnie ale nawet ona została zmęczona przez moją monotematyczność i gadanie o pogodzie, zwierzakach, jakichś pierdołach mimo że niby ona wydawała się na początku najbardziej zaangażowana w rozmowę.

Nie wiem mam wrażenie że to że udało mi się na początku roku doprowadzić do spotkań z dwoma kobietami to był zupełny przypadek i jakaś anomalia. Obecnie wydaje mi się to nieosiągalne mimo że dzięki lookmaxingowi mam więcej par niż wcześniej, ale za to żadnych spotkań. Wtedy miałem 2 spotkania na pół roku, teraz 0 spotkań na 4 miesiące.
#przegryw #tinder #badoo #randkujzwykopem
  • 5