Wpis z mikrobloga

@Piottix: Są z przebieralniami. Dodatkowo podchodzisz do sprzedającej to użyczy miarki, cm. krawieckiego, bo zawsze mają, nie musisz brać swojej, tam gdzie nie ma przebieralni. A jak masz to gdzieś to są tacy co normalnie przebierają się prawie na środku. Sam widziałem babkę 60+ co tak koszulę mierzyła. Miała stanik o 2 rozmiary za mały to wszystko się wylewało, ale niech się wstydzi-kto widzi!
Sam widziałem babkę 60+ co tak koszulę mierzyła. Miała stanik o 2 rozmiary za mały to wszystko się wylewało, ale niech się wstydzi-kto widzi!


@Sylwiusz89: cos dlugo sie musiales przygladac ze dostrzegles takie szczegily slbo jestes spostrzegawczy jak agent 007
@PeterFile: A ja znam tak 50/50. Tzw. sieciówki mają. To chyba wymógł. Małe nie. Choć to pewnie zależy od miasta itd. @Piottix Opisałem sytuację jaka była. Jakby centralnie baba przed Tobą zmieniała koszulę i wylewało to co zasłoniłbyś oczy? A 007 raczej miał inne cechy niż spostrzegawczość. Spostrzegawczy to był detektyw Sherlock H. Mniejsza o to. Rozbrajają mnie ludzie co jak wyciągają zdanie z kontekstu, w dyskusji gdzie było pytanie o
@Sylwiusz89: mozna sie odwrocic lub patrzec gdzies indziej albo zwyczajnie nie wspominac o tym co sie widzialo bo w to sumie nic wielkiego.
No i nie zesraj sie bo widze ze to potraktowales jako jakis atak
@PeterFile: Ale po co komentujesz? Zamiast doradzić gościowi piszesz jakieś swoje przemyślenia, totalnie bez sensu. Niektórzy tak jak ta babka nie ma problemu przebierać się na środku. Stąd napisałem, że w takich miejscach każdy robi tak jak mu dobrze. I trochę kultury, nie wiem ile masz lat, ale poziom najniższych lotów.
@PeterFile: Chyba trollujesz, nie komentujesz, ale mniejsza o to. Chyba źle zrozumiałeś słowa pani na historii, że ludzie walczyli między innymi o wolność słowa, bo jak masz ochotę napisać coś głupiego to nie pisz, bo jednak jest powiedzenie, że jednak w niektórych przypadkach milczenie jest złotem.
@PeterFile: Jak mantrę to powtarzasz jakbyś chciał ją zobaczyć, ale bez. Zero pokory. Zero czytania ze zrozumieniem. Nie wiem jakie są teraz wymagania na maturze, ale starej byś nie zdał, szczerze. Nową fuksem może jak wujek Czarnek;)
@Sylwiusz89: nie poplacz sie typie. Uwziales sie wieku (ktorego nawet nie znasz) bo przeciez ty jestes taki dorosly a ty zwyczajny frustrat jestes xD
Widac ze ty stara mature zdales i te stara 60 tez bys chetnie zdal opisujac cale doswiadczenie jakbys nigdy kobiety nie widzial.
Widze ze trafilem w punkt i sie odpalasz jak zly.
Jeszcze napissz cos ze lekcje mam odrobic.
@PeterFile: Zaraz mi napiszesz, że masz maturę? Raczej nie masz. Naucz się kultury jakiejś. Na Ty nie jesteśmy na typie też itd. a frustracją jest sposób gadki jaki prowadzisz, bo typ założył wątek, napisał o poradę, a nagle włącza się gość co mu jedno zdanie nie pasuję i uświadamia mnie, że jest taki stary, że w tym roku na studia idzie, bez matury.
@PeterFile: A baba obnażyła swoje cyce w staniku za małym, bo ta kwestia boli, a ty obnażyłeś braki czytania ze zrozumieniem. Sprawdź w słowniku języka polskiego co znaczy obnażyć. Piszę się to przez ż, bo widzę, że nawet nie wiesz jak na klawiaturze robi się ą, ę, ż, ale może młodość ma swoje prawa, nie wiem. Jednak trzymam kciuki abyś trochę jednak do nauki się przyłożył i maturę jednak zdał, może